هوا خشک کن

مقدمه: کن هوا نوع بزرگ ظرفیت خشک کن با نظریه چشمک خشک است. حرکت سریع دیسک های هوای گرم و مرطوب مواد معلق در هوای گرم تا بهبود فرایند خشک شدن و بهره وری انتقال. پس از خشک هوا تقریبا تمام غیر محدود آب برداشته می شود. نه...

جزئیات محصول

معرفی مختصر:

هوا خشک کن نوع بزرگ ظرفیت خشک کن با نظریه چشمک خشک است. حرکت سریع دیسک های هوای گرم و مرطوب مواد معلق در هوای گرم تا بهبود فرایند خشک شدن و بهره وری انتقال. پس از خشک هوا تقریبا تمام غیر محدود آب برداشته می شود. باید بدون خراب شدن مواد درمان رخ می دهد و ظرفیت بسیار بالاتر از خشک کن های عادی است. مشتریان می تواند دستیابی به سود بیشتر در یک زمان کوتاه.


ویژگی:

1. پایین سرمایه گذاری، مصرف کم انرژی کمتر اشغال منابع انسانی یا گیاهی منطقه و محدوده گسترده ای قابل اجرا. تجهیزات مدرن و ایده آل.

2. desiccant dehumidification مواد پودری برای صنایع داروسازی و شیمیایی و غذایی و ساختمان، و غیره پلاستیک مانند نشاسته ماهی نمک vinasse خوراک گلوتن رزین های پلاستیکی پودر معدنی، گرد و غبار ذغال سنگ mucochloric اسید A· S· ج Benzoic اسید 2·3·acid پی وی سی اسید استیک پلی پروپیلن، سولفات سدیم، pyrosulfite سدیم و غیره.


کار تئوری:

هوا خشک کن می تواند حذف رطوبت (اشاره عمدتا به سطح رطوبت) به سرعت از آسان گلوله های خشک و پودر. مواد مدت کوتاهی در خشک کن، که باعث می شود بهترین کنترل کیفیت محصول باقی می ماند. شرکت ما می افزاید: مجموعه ای از intensifier و سرعت چرخش آن می تواند بی نهایت برای خشک کردن طبیعی کنترل می شود. مواد مرطوب عبور مارپيچ، به intensifier و سپس به طور کامل مخلوط با هوای گرم. مواد تبدیل به ذرات ریز خرد شده و با سرعت در حال چرخش چکش تحت فشار قرار دادند. سپس ذرات ریز خشک می کنند و حرکت به خروج. در آخرین ذرات به خشک کردن لوله بیشتر با نفوذ باد خشک کنید. برای مرطوب و ذرات سنگین نمی تواند تحت تاثیر باد بودن باید خرد، خشک تا وارد لوله شدن. در حالی که بخش کوچکی از پودر پرواز توسط گردباد جدا کننده یا نوع کیسه گرد و غبار جمع آوری بازیافت محصولات تکمیل شده از سیکلون جدا کننده مرخص می شوند.


Hot Tags: هوا خشک کن، جریان هوا خشک کن، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه عمده فروشی
پرس و جو

You Might Also Like