حیوانات خوراک پلت SZLH250 ماشین

سری SZLH خوراک پلت ماشین با دقت بالا دنده درایو حلقه مرگ خوراک تیله ساز، این دستگاه تهویه فولاد ضد زنگ با کنترل سرعت فرکانس است، استفاده از سوئیس "SKF" کیفیت بالا تحمل، اطمینان درایو با راندمان بالا، پایدار و کم سر و صدا، به تنهایی با آن کابینه برق کار می کنند.

جزئیات محصول

دستگاه حرفه ای حیوانات خوراک پلت SZLH250

SZLH seriesfeed تیله machineis با دقت بالا دنده drivering مرگ خوراک پلت ساز، این دستگاه تهویه فولاد ضد زنگ با فرکانس کنترل سرعت است استفاده از سوئیس "SKF" کیفیت بالا تحمل اطمینان درایو با راندمان بالا، پایدار و کم سر و صدا، به تنهایی با آن کابینه برق کار می کنند. آن می تواند مورد استفاده در انواع مزارع کوچک متوسط و بزرگ را خوراک پلت برای تغذیه حیوانات، برای مواد اولیه می توان آن را غلات مانند گندم، ذرت، ذرت، و غیره، و برخی از چمن نی نیز می توان استفاده به این دستگاه نمایشهای کاربرد وسیع است. Itand #39; خط تولید in1 2t برساعت خوراک پلت استفاده می شود.این حلقه مرگ خوراک تیله ساز دستورالعمل های دقیق
♦ برای دستگاه خام ذرت و گندم و سایر غلات چمن همچنین خوب می شود.
اگر مواد اولیه پودر ♦ می تواند را به گلوله را به طور مستقیم باشد.
♦ اگر مواد اولیه اندازه ذرات اول، ما آنها را به پودر کمتر و سپس پودر 3 mm خرد نیاز.
♦ و وجود نیز برخی از درخواست برای رطوبت مواد اولیه آن است بهتر اگر کمتر از 30%.
♦ اگر شما می خواهید برای گلوله های مختلف اندازه اندازه, به طور کلی ما ميانگين قطر گلوله، شما می توانید چند اندازه مختلف زنگ مرگ خرید.

دستگاه پلت برای مرغ و گاو و گاو و خوک، مرغ باعث می شود و چون چگالی گلوله بزرگ اگر شما می خواهید برای اشتراک شناور تا گلوله های غرق شدن on.mainly پس شما یک اکسترودر بیشتر نیاز به خرید.
Hot Tags: حیوانات فروشی خوراک پلت دستگاه szlh250، چین، تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه،
پرس و جو

You Might Also Like