صفحه اصلی > در باره ما > شرکت های مرتبط

جیانگسو Liangyou کشت ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود

جیانگسو Liangyou کشت ماشین آلات شرکت، محدود است تخصصی در ماشین آلات تولید خوراک ماشین آلات ترکیب کود، علف پردازش ماشین آلات و نصب و تجهیزات نیروگاه زیست توده برای کامل مهندسی است که گواهینامه iso9001: 2000 و CE را گذرانده است. محصولات ما به طور گسترده ای در زمینه های مختلف مانند دانه تغذیه پرورش آبزیان مزرعه کود میکروبی ترکیب و محیط زیست دوستانه صنعت استفاده می شود. بستگی به فن آوری دولت از هنر در این زمینه ما و سیستم های مدیریت بازرگانی بالغ که محصولات Liangyou نه تنها فروخته شده در بازار داخلی، اما همچنین به کشورهای اروپایی، آفریقایی و دریا صادر شده است. ما تجهيزات کامل خوراك برای مرغ و دام و آبزیان هستند بالای محصولات که به خارج از کشور صادر می گردد. محصولات ما تحت عنوان andquot افتخار می شوند; Brandandquot مشهور چین; andquot; Andquot محصول برتر چین; "ارزش برای کیفیت Chinaandquot; اعتماد و andquot; شرکت واجد شرایط برای Supervisionandquot کیفیت;.
گرفتن andquot; صداقت اعتماد می کند، کیفیت برنده marketandquot; به عنوان فلسفه کسب و کار ما، ما پیشرفته چگونه، کیفیت برتر و رضایت بخش خدمات ما اعتماد مشتریان به دست آورده اند بدانید. ما همچنین کسب تجربه عملی فراوان و بسیار عالی در اشتراک کامل مهندسی مهندسی انتقال دانه میکروبی محیط دوستانه مهندسی و مهندسی شبکه. توسط ما طراحی علمی تکنولوژی عالی محصول خوب، متفکر و کامل، ما مایل به دست در دست با مشتریان پیش با یکدیگر و همکاری صمیمانه، تا از ایجاد یک آینده درخشان.

وب سایت:www.fdsp.cc

جیانگسو Liangyou سوله مهندسی شرکت, با مسئولیت محدود

JiangsuLiangyouSiloEngineeringCo., LtdislocatedinScientificandTechnologicalIndustrialPark, Zhongguancun،استان جیانگ سو. شرکت متخصص در تحقیق، توسعه و طراحی مهندسی فولاد سوله و فن آوری ذخیره سازی مواد مختلف و فروش و خدمات محصولات مرتبط است. محصولات خود را به طور گسترده ای در زمینه کشاورزی، طرح های صنعتی و مکان مانند غذا، خوراک، روغن، آرد، برای تولید آب میوه، مواد شیمیایی، اعمال مواد و بنادر و حفاظت از محیط زیست. شرکت در جمع آوری دسته زیادی از استعداد حرفه ای است و مدیران ارشد است که درگیر در فولاد صنعت را برای سال های بسیاری برای خالی کردن اشتراک و موفق و اجرا صدها پروژه فولاد سوله به فعال کردن مشتریان به واقعا شاهد کیفیت سیلوهای فلزی "Liangyou" از پژوهش، توسعه و طراحی سوله فلزی به اجرای پروژه های مهندسی و از پیشگاه مشاوره به خدمات پس از فروش.

این شرکت قادر به ارائه به مشتریان با 30 8000 تن سیلوهای فلزی از مشخصات مختلف و انجام یک کلید در دست پروژه از جمله تکنولوژی بسته بندی طراحی، مهندسی عمران طراحی اولیه، بالا بردن و انتقال و تمیز کردن، مغناطیسی جدایی، خشک کردن، اندازه گیری، اندازه گیری درجه حرارت، کالایی یا بخار، سردخانه، حفظ حرارت، تهویه و عربي و طراحی، ساخت، نصب، اشکال زدایی و آموزش تجهیزات حرفه ای مانند سیستم های کنترل خودکار است. در همین حال، این فراهم می کند مشتریان با تجهیزات مانند سطل دستگاه آسانسور با ظرفیت انتقال 20 تا هزار تن در ساعت، نوار نقاله زداینده و تسمه نقاله.

در فلسفه کسب و کار "پیروزی اعتماد با صداقت را موفقیت با کیفیت" شرکت موجب پیشرفته توسعه فلسفه مدیریت عملکرد عالی و بسیار عالی تولید روند تیم مدیریت آن قوی تر شده است. شرکت تلاش برای تبدیل شدن مدل صنعت ذخیره سازی توسط حق کیفیت محصول با کیفیت بالا و فن آوری های پیشرفته و سرویس خوب است. براساس چین و رو به جهان، آن را فراهم می کند مشتریان با داخلی و خارج از فن آوری های پیشرفته.

وب سایت:www.liangyousilo.com

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., با مسئولیت محدود

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltdisestablishedonthebasisof "Indtitute Renewableenergymechanicalengineering ژجیانگ دانشگاه و شرکت Liangyou شرکت در بر داشت" و andquot; انرژی های تجدید پذیر مرکز فناوری مهندسی مکانیک دانشگاه ژجیانگ و Liangyou companyandquot همکاری در بر داشت; و آن را در ساخت ماشین آلات گلوله توده و توده کود ماشین آلات و همچنین طراحی، ساخت، نصب، فروش و خدمات راه حل کلید در دست پروژه تخصصی.

ForBiomassFuelPelleting:onbasisofabsorbedadvancedtechnologyforbiomasspelletingfromabroad weareleadingcompanytodevelopinde-
از تجهیزات به pendently کلید پلت توده برای محصولات کشاورزی در China.Meanwhile آن برای اتلاف جنگلداری، بیش از حد pelleted شود می تواند. ما می تواند سفارشی و طراحی پروژه های کلید برای همه نوع مواد برای مشتریان بر اساس مختلف درخواست، مواد، و سایت.

برای بیو کود آلی کود: ما اختصاص داده شده Randamp; D از آلی ترکیب کود برای سالها و ما می توانید انجام پروژه های کلید با ظرفیت 10000 تا 100000 تن در سال. آن می تواند برای کود آلی مانند کود مرغ خوکی گاو و ضایعات دانه، andamp فاضلاب تولید می شود; زباله های آلی را پس از انباشته، تخمیر و گرانوله. Andquot; معتبر bt صداقت، موفقیت از طریق کیفیت andquot; مفهوم و فن آوری های پیشرفته، کیفیت برتر و بهترین خدمات ما تمرکز بر توسعه انرژی زیست توده و توده کود تکنولوژی را contionuous نوآوری پلت، تغییر زباله به گنج، دادن انگیزه برای chinaand #39; s توسعه انرژی های تجدید شونده و بازیافت، صنعتی شدن انرژی های تجدید پذیر و کمک به حفاظت از محیط.

وب سایت:www.fdsp-reme.com