اتوماسیون بارگذاری کنترل کننده برای آسیاب چکشی

تکنولوژی پیشرفته کنترل فازی برای کنترل فشار خودکار از چرخ استفاده می شود. میکرو را جمع آوری و تجزیه و تحلیل سیگنال حین کنترل در حالی که خروجی کنترل خودکار فرکانس که تغذیه مقدار به طور خودکار کنترل می شود. کنترل کامل حلقه بسته را می توان کنترل کرد...

جزئیات محصول

تکنولوژی پیشرفته کنترل فازی برای کنترل فشار خودکار از چرخ استفاده می شود. میکرو را جمع آوری و تجزیه و تحلیل سیگنال حین کنترل در حالی که خروجی کنترل خودکار فرکانس که تغذیه مقدار به طور خودکار کنترل می شود. کنترل کامل بسته حلقه بار اصلی دستگاه با دقت کنترل کنید.

امکانات:

اصلی دستگاه فعلی به طور خودکار تثبیت می شود، بنابراین چرخ بهره وری تا حد زیادی بهبود است. غیر مستقیم، کل خروجی بهبود یافته و مصرف برق کاهش می یابد.

سرعت چرخش فیدر به طور خودکار تنظیم شده است.

حفاظت هنگامی که اضافه بار و نگران کننده زمانی که بارهای خالی.

در حالی که کاهش از دست دادن مکانیکی طولانی تر زندگی کاری را تضمین می کند. نوسان بار کاهش بهره وری بالا از سخت کار کردن، تضمین می کند.

فن آوری های پیشرفته: میکرو کنترل فازی و رابط انسان و کامپیوتر با صفحه نمایش دیجیتال می شود.

حفاظت کامل: صاف کردن دو نرم و سخت افزار؛ لمس کردن دکمه ضد گرد و غبار و ضد مرطوب. نرم افزار گذشت زمان تاثیر بار مقاوم در برابر.

در طول تغییر از کنترل خودکار و دستی تغذیه سرعت پيوسته باشد.

به طور گسترده ای به اتوماتیک کنترل تغذیه طبیعی و ultrafine چرخ در خوراک و مواد غذایی و پزشکی، صنایع شیمیایی و غیره اعمال می شود.


Hot Tags: کنترل کننده، کنترل کننده اتوماسیون بارگذاری
پرس و جو

You Might Also Like