تاور

محصول عالی: FDSP بگ FDSP بگ نوع کوچک و متوسط پالس جت جمع آوری گرد و غبار است. طراحی ساختار مناسب برای تحقق حذف گرد و غبار کارآمد و کوچک مقاومت در حال اجرا. به پالس دمیدن گرد و غبار، دوده تمیز کردن اثر بهتر است. مزیت قابل اعتماد است...

جزئیات محصول

محصول عالی:تاور FDSP

بگ FDSP نوع کوچک و متوسط پالس جت جمع آوری گرد و غبار است. طراحی ساختار مناسب برای تحقق حذف گرد و غبار کارآمد و کوچک مقاومت در حال اجرا. Adoptpulse دمیدن گرد و غبار، دوده تمیز کردن اثر بهتر است. مزیت بهره برداری قابل اعتماد و آسان نگهداری و مدیریت است.

این نوع کیسه خانه همیشه به طور گسترده ای مورد استفاده در سیمان و متالورژی و برق و مواد شیمیایی و سایر صنایع تصفیه گاز گرد و غبار و مواد بازیافت. FDSP کیسه گیر گرد و غبار تشکیل شده توسط فیلتر اتاق مسکن، تمیز اتاق هوا محوطه، بگ فیلتر و فیلتر قفس، دستگاه پالس، خاکستر قیف، مارپيچ و ضسشرجر، و غیره.


ترکیب ساختار

FDSP سری بگ تشکیل شده توسط جعبه بالا، وسط جعبه، جعبه قیف و نردبان، پلت فرم، مخازن، شیر پالس، نقاله پیچ تخلیه شیر کنترل برق کابینه کمپرسور هوا فیلتر کیسه قفس فیلتر، و غیره. تمام قطعات ساخته شده است با توجه به استانداردهای ملی و customerand #39; s مورد نیاز.

1. دمیدن سیستم: با تنظیم دوده تمیز کردن چرخه و نبض زمان تزریق اسپری لوله شیر پالس فنتر، کنترل کننده PLC با توجه به ماهیت گرد و غبار و در محیط کار.

2. قیف خاکستر و خاکستر تخلیه قسمت: موتور کاهنده اسکرو کانوایر unloader، و غیره.اصل کار

جمع آوری گرد و غبار چوب می باید دستگاه سه سیستم لوله، فن سیستم، سیستم فیلتر. در این سیستم سه ساختار و عملکرد مختلف متفاوت است اما اصل اساسی همان است. آنها افرادی با ماسک مانند. لوله اتصال با ماشین آلات نجاری و سیستم فیلترینگ. و دمنده را خط لوله تولید فشار منفی. مهم ترین چیز این است که پیکربندی فن و عملکرد بگ فیلتر است.
پیکربندی فن بر تعداد ماشین آلات در کارخانه تولید است. لازم است که پرسنل حرفه ای پیکربندی، محاسبه که رسیدن هوا حجم هر رابط دستگاه فیلتر همان، با به طور موثر برای تمیز کردن گرد و غبار. بگ فیلتر گرد و غبار باید با توجه به محیط های مختلف انتخاب و گرد و غبار تولید شده توسط فروشگاه های مختلف چوب کار همان است.
جریان هوا از طریق فن کاهش سرعت جریان تحت عمل صفحه راهنمای جریان بن راهنمای جریان فیلتر کیسه ای منتقل می است. ذرات خاک سنگین تر تحت عمل گرانش به خاکستر بن و adsorp گرد و غبار سبک بر روی سطح بیرونی فیلتر کیسه ای با جریان گاز آمده است. پس از بگ فیلتر گاز تمیز را به محفظه اگزوز پس emissioned به خارج است.
سیستم مجهز به پالس خودکار تمیز کردن دستگاه که کنترل کننده پالس و شیر پالس و اتصال سریع و درام و لوله جت تشکیل شده است. با توجه به ویژگی های ذرات خاک اره پالس دامنه و فرکانس پالس در ابزار کنترل نبض را می توان. پس از پالس دامنه و بسامد هستند، سیستم به طور خودکار تمیز کردن کیسه فیلتر تا افزایش راندمان فیلتر و افزایش عمر سرویس بگ فیلتر کامل.Hot Tags: بگ، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه عمده فروشی
پرس و جو

You Might Also Like