تسمه نوار نقاله

مشخصه برای کلاس اول کاج گلوله چوب شیب دار نقاله: توده نوار نقاله انتقال ظرفیت، ساختار ساده، نگهداری آسان و کم هزینه است تطبیق پذیری، و غیره است که به طور گسترده ای در خوراک, متالورژی, مواد و زغال سنگ و بنادر و مواد غذایی و بخش های دیگر را به حمل و نقل در حال ایجاد...

جزئیات محصول

مشخصه برای گلوله چوب کاج طبقه اول نوار نقاله شیبدار:

توده نوار نقالهظرفیت انتقال، ساختار ساده، نگهداری آسان و کم هزینه، تطبیق پذیری، خوراک و غیره است که به طور گسترده ای در متالورژی مصالح بنایی زغال سنگ پورت مواد غذایی و بخش های دیگر را به حمل و نقل مواد یا موارد فله.

می تواند مورد استفاده قرار گیرد با توجه به نیاز فرآیند حمل و نقل تحویل مستقل می تواند بیش از و یا حمل و نقل دیگر نیز شکل خط نقاله افقی یا شیب دار.

نوار نقاله تسمه استفاده از طریق مداوم یا متناوب حرکت به انواع مختلف مقالات حمل و نقل، می توانید همه نوع مواد فله حمل و نقل، همچنین می تواند حمل و نقل انواع جعبه های مقوایی بسته بندی کیسه و غيره کاربرد بسیار گسترده ای داشته باشد.

مواد غذایی درجه کمربند می تواند نیاز صنعت غذا تحویل دارویی، روزانه تولید مواد شیمیایی مورد نیاز صنعت را تامین کند.

بر اساس ساختار می تواند داشته باشند پس از نوع: شیار تسمه نوار نقاله افقی بالا رفتن نوار نقاله, تبدیل نوار نقاله.

کارتن، بسته بندی کیسه های نقاله های صخره نوردی است که زاویه شیب کمتر از 30 درجه, کمربند صخره نوردی ویژه آج کمربند; ما همچنین می توانید برخی از ویژه انجام طراحی نوار نقاله می شود دقیق تر، مکرر چرخش مثبت و منفی, واقعا متوجه تسمه نقاله انحراف مثبت ندارد.استفاده گسترده از گلوله چوب کاج طبقه اول نوار نقاله شیبدار:

توده نوار نقالهعمدتا برای بالا تمایل Conveying مداوم از مواد فله مناسب است. آن تصویب نقاله که موج نوع سمت هیئت مدیره و دیافراگم بشقاب و زاویه انتقال 00 900 (بهترین ضربه 700 است) است. این سری از محصولات به طور گسترده ای استفاده می شود در زغال سنگ غذا مواد ساختمان صنایع شیمیایی آبی کشاورزی بنادر و صنایع متالورژی. نوار نقاله قلوه سنگ زاویه بزرگ می Transporting مواد فله و یا بسته بندی محصول، مانند سنگ، شن و ماسه، زغال سنگ، بتن، سیمان، شن، کود، سنگ معدن، سنگ آهک، کک، خاک اره، تراشه چوب، مواد فله، دانه، دانههای ذرت، کربن سیاه و سفید، جزء/بخش، و غیره. لاستیک تسمه نقاله به طور گسترده ای مورد استفاده در معدن، متالورژی، معدن زغال سنگ، مواد شیمیایی، ساخت و ساز، مواد غذایی، ماشین آلات ساخت مواد، صنایع سبک، و غیره.

پرس و جو