سینی کابل

سینی کابل حاضر آلمان نوع سینی کابل فرانسوی نوع مش سینی کابل و سینی کابل سبد نوع مش مش مش. همچنین، ما می توانید سفارشی انواع سینی کابل مش، سینی کابل نردبان و سینی کابل راه کابل در صورت درخواست مشتری بستگی دارد. ساختار باز مش سینی کابل را قادر می سازد...

جزئیات محصول

مش سینی کابل

در حال حاضر آلمان نوع سینی کابل فرانسوی نوع مش سینی کابل و سینی کابل سبد نوع مش مش. همچنین، ما می توانید سفارشی انواع سینی کابل مش، سینی کابل نردبان و سینی کابل راه کابل در صورت درخواست مشتری بستگی دارد.

ساختار باز سینی کابل مش حداکثر تهویه و اتلاف گرما کابل، درست مثل نصب شده در هوا را قادر می سازد. پس از آن می توانید صرفه جویی در مصرف انرژی و بهینه سازی عملکرد کابل گرما نیست، محشور خواهد کرد. ساختار باز نیز می تواند جمع آوری آب و گرد و غبار و باقی مانده برای جلوگیری از باکتری ها به راحتی پرورش برای جلوگیری از. پاک است و می تواند خطر آتش یا خطرات ایمنی دیگر را کاهش می دهد.

تمام بخش های ویژه از جمله نوبت جمبرس راه های سه، چهار راه، و غیره، توسط سینی راست در محل پردازش خواهد شد و لازم نیست به پایان رسید در کارخانه. این می تواند صرفه جویی در هزینه اجزای تشکیل گران قیمت و زمان و پروژه به پایان هر چه زودتر.

مش سینی کابل به طور گسترده ای در صنایع مختلف از جمله نفت و شیمی و فولاد و مواد غذایی و آشامیدنی, بانکداری, حمل و نقل، دفتر، اتاق کامپیوتر و دیگر قابل اجرا است. به طور فزاینده ای لذت بردن از آن نفع مشتریان در داخلی و خارج از کشور.

سطح درمان: electrogalvanizing، روي الکترو گالوانیزه-نیکل، داکرومات گالوانيزاسيون (گالوانیزه گرم)، passivation الکترولیتی پرداخت.


سینی کابل مستقیم تغار

مشخصات: سفارشی می توانید مشخصات پروژه بستگی دارد.

فرایند تولید: طراحی کامپیوتری، تولید مکانیکی و تولیدات;

داغ شیب گالوانیزه سطح.


امکانات:

این ویژگی های انعطاف پذیر مونتاژ سریع نصب، تعمیر و نگهداری آسان, و به طور گسترده ای مورد استفاده در تجهیزات توزیع کابل و سیم تخمگذار در فضای باز، کابل ترانشه تونل و دیگر مهندسی.


پرس و جو