کربن فولاد/پنل اتاق تميز

شرکت ما/پنل اتاق تميز 10 مورد یعنی پل زدن – اثبات، چوب-ضد فشار – مقاوم در برابر، درجه حرارت مقاوم دوز خلاء شستشو و موارد زیر صدها با گزینه های مختلف برای مواد مانند ریخته گری فولاد کربن فولاد و فولاد ضد زنگ می تواند است. ما می توانیم حرفه ای...

جزئیات محصول

شرکت ما/پنل اتاق تميز 10 مورد یعنی پل زدن – اثبات، چوب-ضد فشار – مقاوم در برابر، درجه حرارت مقاوم دوز خلاء شستشو و موارد زیر صدها با گزینه های مختلف برای مواد مانند ریخته گری فولاد کربن فولاد و فولاد ضد زنگ می تواند است. ما حرفه ای سفارشی طراحی و ساخت دقیق انواع مشخصات غیر استاندارد با الزامات دقیق فنی محصولات با مواد مختلف فولاد با توجه به صنعت مختلف مواد اولیه و شرایط کار و فرآیند می تواند.


محصولات نرم افزار:

عمدتا مورد استفاده برای تغذیه و تخلیه پلت جامد، پودر، پودر فوق العاده اين مطالعه ابتدا پودر از طریق انتقال جریان هوا، خاک گیری سیستم و دیگر فرآیند مورد نیاز، در همین حال، این باد متوجه می تواند قفل هوا عملکرد قفل شده است برای اطمینان از ثبات وضعیت فشار مثبت و منفی در airpiping، آن را به طور گسترده ای مورد استفاده در پتروشیمی غلات و روغن، مواد غذایی خوراک قدرت متالورژی استخراج داروخانه مواد و مصالح ساختمانی, توتون و تنباکو ، چوب، ریخته گری صنعت نساجی، خشک کردن و عربي صنایع.


پرس و جو