صفحه اصلی > سؤال مشتری

سؤالات متداول

1.Where شما برای خرید دستگاه گلوله های چوبی با کیفیت خوب در چین می روید.

امروزه بسیاری از واردکنندگان خارج از کشور دچار سردرگمی در مواجهه صدها و هزاران نفر از سازندگان گلوله های چوبی چینی از منابع B2B یا گوگل هستند. از نظر جغرافیایی ، بهترین تأمین کنندگان ماشین آلات گلوله های چوبی در بخش جنوب شرقی چین متمرکز هستند ، این جغرافیا نشان دهنده:

1. بزرگترین سطح توسعه اقتصاد در چین ، یعنی ثروتمندترین مکان در چین.

2. بالاترین استاندارد تولید ،

3. سرمایه گذاری عظیم تحقیق و توسعه برای توسعه پایدار ،

4. بیشتر کارشناسان استعداد و کارگران حرفه ای ، بهترین ماشین آلات ابزار.

بنابراین برای یافتن منبع واجد شرایط دستگاه گلوله های چوبی ، به قسمت جنوب شرقی چین بروید.

2.چگونگی انتخاب سازنده واجد شرایط گلوله های چوبی در قسمت جنوب شرقی چین.

نکات:

1. هنگامی که سخت افزار تامین کنندگان به همان سطح می رسند ، قابل مقایسه ترین بخش ، نرم افزار شامل. مدیریت ، اعتبار ، فرهنگ ، ارزش. قبل از کار نرم افزار تهیه کنندگان را آزمایش کنید.

2.Seeing اعتقاد دارد ، سعی کنید در صورت کلاهبرداری از معامله با معامله گر که شما با آن آشنا نیستید ، خودداری کنید. در صورت امکان می توانید به تهیه کننده مراجعه کنید.

3. شرکت خوب همیشه بهترین مدیر فروش را استخدام می کند ، مدیر فروش خوب به معنای ارتباط کامل ، درک کامل ، پشتیبانی کامل است و همیشه در هر زمان برای حل مشکلات مشتری ، راه حل های خوبی ارائه می دهد.

3 R قوانین اساسی برای استفاده صحیح از مرگ

اطمینان حاصل کنید که غلطک ها به درستی تنظیم شده اند: غلتک تا فاصله مرد باید o.2mm-0.3 mm باشد. غلطک غلط می تواند باعث ایجاد تماس بین غلطک ها شود و بمیرد. این ممکن است باعث شود "تغییر شکل" روی سوراخ قالب - تغییر شکل و انسداد جزئی سوراخ ها ایجاد شود.

مرگ جدید نیاز به دوره ای حیرت انگیز دارد. حداقل از 20-40 دقیقه اول بتدریج بمیرید و به آرامی گرم شوید. اگر هنگام شروع کار با مشکل روبرو شدید ، قالب را به مدت 20 تا 40 دقیقه با مخلوط سبوس ، روغن (2٪) کار کنید. پس از اتمام تولید ، فقط قالب را بعد از اجرای آن روی جو یا ذرت متوقف کنید.

هنگام تعویض قالب ، وضعیت سطح صندلی قالب و سیستم ثابت (یعنی یقه ، گیره یا حلقه سایش) را با دقت بررسی کنید. NB: اگر قالب به درستی حل نشده باشد می تواند شکسته شود.

حلقه بستن قالب باید هر بار که قالب جدید نصب شده است روی دستگاه بررسی شود ، به خصوص برای قالب هایی با فلنج های بزرگ. تجربه نشان می دهد که بیشتر مرگهای شکسته در اثر حلقه های فرسوده یا ناقص ایجاد می شوند. مرگ با یک حلقه بستن ناقص می تواند ارتعاشات قوی ، قالب های شکسته و طول عمر کاهش می یابد.