پایان بسته غلتک پوسته جروفد

FDSP ساخت انواع غلتک پوسته مختلف اندازه و ظاهر با توجه به شرایط یا نقشه یا نمونه شما. غلتک پوسته معمولا شناخته شده به عنوان غلتکی، یکی از قطعات اصلی تیله ساز است. گلوله آسیاب غلتکی پوسته می تواند مورد استفاده قرار گیرد به روند مختلف سوخت زیستی گلوله های حیوانات تغذیه و...

جزئیات محصول

می FDSPتولید غلتک پوستهاز اندازه های مختلف و ظاهر با توجه به شرایط یا نقشه یا نمونه شما. غلتک پوسته معمولا شناخته شده به عنوان غلطک است یکی ازقطعات اصلی تیله ساز. گلوله آسیاب غلتکی پوسته می تواند مورد استفاده قرار گیرد به روند قرص سوخت زیستی مختلف خوراک دام و گلوله های دیگر.غلتک آهنگ پایان بسته shelldescription:

گلوله آسیاب غلتکی پوستهساخته شده از فولاد مقاوم در برابر سایش با carburization حرارتی حتی سختی و عمر طولانی است.

گلوله آسیاب دستگاه غلتک پوستهبه نقل از طریق نوع دندان نه از طریق نوع و نوع پاس تقسیم شده است. نورد قطعات مانند محور خارج از مرکز درونی در اندازه تسهیل فضای تنظیم توسط مشتریان بین غلتک دقیق هستند وزنگ مرگبا توجه به نیاز تولید.

پوسته غلتکهمچنین با سهولت نصب و جایگزینی مشخص می شود.توجه:

  1. انتخاب درستی مرگ سوراخ نسبت تراکم مناسب

  2. درستی ترخیص کار بین حلقه مرگ و غلتک از 0.1 به 0.3 مناسب را تنظیم کنید. (پس از آسیاب گلوله جدید روشن بودن غلتک با مرگ حلقه به حالت prerunning اما چرخش نمی گرفتن.)

  3. مرگ حلقه جدید باید مطابقت غلتک های جدید استفاده کنید. غلتک اتصال با حلقه مرگ در مقابل و تنگ در پشت شل باید باشد. زمانی که غلتک دو طرف گوشه های تیز به نظر می رسد، آن را باید چرخ دست موقع استفاده به بلانت بخشی فلنج تا اتصال خوب غلتک و حلقه می میرند.

  4. قبل از مواد اولیه بهدستگاه آسیاب گلوله، درمان جدایی بركلننج و مغناطیسی لازم است به منظور به حداقل رساندن آهن ناخالصی از وارد شدن به سوراخ مرگ است. به طور منظم چک کردن سوراخ مرگ نیز ضروری است که آیا مرگ مسدود شده است و بر این اساس تمیز کردن سوراخ مرگ مسدود شده است.

  5. اگر تغییر شکل پلاستیک به حلقه مرگ هدایت مواد مخروط سوراخ باعث کوچک شدن سوراخ آن تعمیر شود باید. در طول مرمت و توجه به آن حلقه مرگ داخلی سطح پایین ترین ارتفاع باید 2 میلیمتر بالاتر از انتهای شیار overtravel. علاوه بر این، اجازه می دهد تا از محور خارج از مرکز باید تنظیم اضافی، در غیر این صورت می میرند حلقه باید خراشیده.


Hot Tags: پایان بسته Grooved غلتک شل و چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه عمده فروشی غلتک پلت رول پوسته گلوله آسیاب غلتکی غلطک های فولادی فولاد ضد زنگ زنجیره ای رانده غلتکی گلوله آسیاب پوسته غلتک غلتک مطبوعات قطر غلطک را فشار دهید خوراک غلتک feedroller رفع فشار خوراک غلتک مطبوعات اندازه غلتک های زنجیره ای خوراک غلتک غلتک آسیاب غلتکی مطبوعات ماشین خاک اره برای پوسته غلتک
پرس و جو