مداوم خشک کن دانه

مداوم دانه معرفی کن: تمام مداوم خشک کردن تئوری است استفاده مداوم دانه خشک کن. دانه جریان به برج از طریق فیدر بالای دستگاه خشک کردن و سپس به دانه ستون به آرامی توسط گرانش جریان. دانه اول توسط دمنده هوا گرم خشک، سپس توسط سرد...

جزئیات محصول

مداوم خشک کنمقدمه:

نظریه خشک شدن کامل مستمر برای مداوم خشک کن استفاده می شود. جریان به برج از طریق فیدر در به بالای از غلاتخشک کردن ماشین، و سپس به دانه ستون به آرامی توسط گرانش جریان. دانه اول توسط دمنده هوا گرم، خشک و سپس سرد توسط دمنده هوای سرد زیر دستگاه و در گذشته از طریق پایین خشک کن تخلیه.


ج خشک کن دانه مستمرharacteristics:

1 بزرگ خروجی، راندمان بالا، مصرف کم انرژی با عمل به طور مداوم از 24 ساعت که با الزامات خشک شدن دانه های بزرگ پردازش کارخانه و مزرعه و گریس گیاه و مرکز گردش انبار و غیره به خشک کردن ظرفیت های بزرگ است.

2 دانه ستون از خشک کردن ماشین با مش سیم فولادی پر کربن مونتاژ، گالوانیزه ورق های سوراخ دار و اسپری زاویه آهن که رسیدن به اثر خشک شدن بهتر و طولانی تر زندگی کاری.

3.Variable سرعت تخلیه غلتک در پایین از خشک کن، که کنترل سرعت جريان دانه در ستون دانه استفاده می شود. سرعت تخلیه، دما و رطوبت توسط تخلیه غلتک کنترل زمان واقعی هستند. نقطه خرج کردن آن حذف طراحی به طور موثر می تواند مواد خرد شده جلوگیری از. ماشین بارگذاری شدت دانه، که مواد بیشتر یکنواخت گرم شود مخلوط می تواند.


مزایای استفاده از دستگاه خشک کن دانه:

1. کم دما:

با توجه به انواع دانه مشتریان قادر به تنظیم درجه حرارت خشک شدن می توانید. دمای پایین فناوری دانه محافظت از آسیب دیده.

2 جریان هوا بزرگ:

فن های کششی فوق العاده بزرگ استفاده می شود. فن گریز از مرکز سر و صدای کم و ضد سربار پیوسته بدون لرزش عمل می کند. مدل راه اندازی کند زندگی طور مساوی دمیدن و مدت کار را تضمین می کند.

3. کم سرمایه گذاری:

چند منابع حرارت مانند بخار و گاز و گازوئیل یا پوسته برنج و غیره دمای که می تواند با دقت تا اطمینان حاصل شود كيفيت کنترل می شود اعمال می شود. علاوه بر این، استفاده از بالا حرارت خشک شدن هزینه را کاهش می دهد. تکنولوژی پردازش مستمر بزرگ ظرفیت و راندمان بالا که باعث کاهش مصرف انرژی را تضمین می کند.

4. مدت زندگی کاری:

مداوم دانه برای سبک در فضای باز بدون نیاز به کارگاه ساختمان طراحی شده است. ورق فولاد گالوانیزه برای هوای خالص و اصلی قطعات اعمال می شود. کل ماشین ظاهر خوب و آب بندی و همچنین زندگی کاری طولانی است و تمام روز را خارج از منزل در هر حال می تواند اداره می شود.

5. استقرار:

سیستم کنترل PLC لمسی صفحه نمایش به صفحه نمایش و کنترل پارامتر های عملیاتی تجهیزات احتراق پارامتر از سوز و پارامتر های خشک شدن دانه و غیره. سیستم های کنترل کامپیوتری که توابع مانند نگران کننده، کنترل از راه دور، تشخیص خودکار, مشکل حذف و غیره است آسان و انسانی رتبهدهی است.

6. کم نگهداری هزینه:

مواد و قطعات یدکی به خشک کن با میزان شکست کم دوام هستند. فراق آسان پیچ را می توان به اتصال شل کن است که محکم و با دوام است اعمال خواهد شد. تمام سیستم های برقی و قطعات مطابق با استاندارد NEMA.


Hot Tags: مداوم خشک کن، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه عمده فروشی
پرس و جو

You Might Also Like