کولر counterflow

ضد جریان اصل کولر: اصل کولر جریان ضد گلوله با درجه حرارت بالا و رطوبت سرد به تصویب رسید. هوای گرم لمس گلوله های داغ و لمس هوای سرد گلوله های داغ بنابراین برای جلوگیری از گلوله ترک سطحی ناشی از دست زدن مستقیم بین تولید سرمایش ناگهانی...

جزئیات محصول

ضد جریان اصل کولر:

اصل کولر جریان ضد گلوله با درجه حرارت بالا و رطوبت سرد به تصویب رسید. هوای گرم لمس گلوله های داغ و لمس هوای سرد گلوله های داغ بنابراین برای جلوگیری از گلوله سطح ترک ناگهانی خنک کننده تولید شده با لمس مستقیم بین هوای سرد و گرم قرص ایجاد می شود. در همان زمان / پنل اتاق تميز برای تغذیه و فضای ورودی هوا بزرگتر استفاده می شود، بنابراین آن را می توانید بهتر اثر خنک کننده.

پس از فرآیند گندله سازی دمای خوراک پلت حدود 60 تا 80 درجه است، و بنابراین ما نیاز به کولر کاهش حدود 3 تا 4 درصد استفاده از رطوبت چوب اخراج حدود 15% رطوبت، چنین این گلوله چوب آسان برای ذخیره است. در این روند ما را انتخاب کنیدFDSP SKLN سری Counterflow کولر.


ویژگی هایکولر ضد جریان

1. پس از خنک کننده دمای گلوله دمای اتاق بیش نیست 3-5 درجه سانتیگراد

2. ساختار تخلیه دروازه اسلاید پایدار و به راحتی اجرا می شود.

3-درب تخلیه ساختار منحصر به فرد کشویی.

4-مناسب برای انواع پلت مواد خنک کننده.

5. مصرف برق کم، به راحتی عمل.مزایای استفاده ازکولر ضد جریان

1. آن در جلوگیری از ترک خوردگی امکان خاموش کردن سطح گلوله می تواند. آن نیز می توانید جلوگیری از رطوبت هسته و حرارت هستند مشکل توزیع و گلوله در زمان سرد شدن و کاستی های دیگر، که به طور کلی توسط کولر عمودی موجب شکننده هستند.

2-دستگاه تابع ظرفیت بالا خوب اثر خنک کننده، درجه بالایی از اتوماسیون، سر و صدای کم، تعمیر و نگهداری آسان است.


مدل

SKLN1.5

SKLN2.5

SKLN4

SKLN6

SKLN8

Volume(m³)

1.5

2.5

4

6

8

Capacity(t/h)

3

6

10

15

20

Coolingtime(min)

15 دقيقه، NotLessthan10

TemperatureafterCooling

Nothigherthanambienttemperature + 3-5° C

Aspiration(m³/min.t)

34

Power(kw)

0.75

1.1

1.5

1.5

1.5

PowerofAirlock(kw)

0.55

0.75

1.1

1.1

1.5

Hot Tags: برج خنک کننده counterflow سازندگان برج خنک کننده، کولر counterflow شمارنده هاي کولر، گلوله counterflow کولر طراحی کولر پلت نوسان کولر خوراک پلت نوسان کولر خنک شدن تثبیت کننده کولر, counterflow کولر، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه عمده فروشی
پرس و جو

You Might Also Like