غلطک های سفارشی برای CPM Buhler تیله ساز

ویژگی های محصول: 1. مواد: آلیاژ فولاد، فولاد بهار تحمل فولاد 2. ویژه عملیات حرارتی بهتر مقاومت در برابر سایش و برای تولید گلوله های عملکرد را تضمین می کند. 3. زندگی کاری طولانی 4. شیار و ظاهر: با توجه به نیاز مشتریان. به طور معمول: پایان نزدیک غلتک پوسته grooved...

جزئیات محصول

ویژگی های محصول:

1. جنس: آلیاژ فولاد، فولاد بهار تحمل فولاد

2-ویژه عملیات حرارتی بهتر مقاومت در برابر سایش و برای تولید گلوله های عملکرد را تضمین می کند.

3. مدت زندگی کاری

4. شیار و ظاهر: با توجه به نیاز مشتریان. به طور معمول: پایان نزدیک جروفد پوسته پوسته، honeycombed غلتک غلتک غلتک شیار درام سوراخ کلید را به انتهای آهنگ درام غلتک پوسته، پوسته deflective جروفد غلتک و غیره.


ما حلقه می میرد و غلتک پوسته خوبی در سراسر جهان فروخته، ما نیز انواع غلتک آسیاب گلوله پوسته عنوان customersand #39 می تواند; نقاشی. در حال حاضر هر بخش شما نیاز به نگه داشتن تجهیزات خود را در حال اجرا هموار.

AboutFDSP

ما به ساخت پروژه کامل اشتراک آسیاب توده پردازش کامل پروژه، ترکیب کود پردازش. ما همچنین می تواند مخرب و pulverizing ارائه; دوز و مخلوط; پلت; اکسترودر و گسترش; خنک کننده فاسد شده و اين; ، خشک کردن، پوشش و تثبیت نقاله،; اشتراک آسیاب، تمیز کردن آهن ربا جمع و جور; انتقال جهانی تجهیزات و قطعات یدکی مانند می میرد، غلطک غلتک پوسته و غيره.

Hot Tags: سفارشی غلطک cpm buhler گلوله آسیاب، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی
پرس و جو