چرخ علوفه برای خوراک مرغ ساخت

نوع قطره آب واقعی با روش ورودی هوا منحصر به فرد جلوگیری از گردش در خرد کردن. U شکل دو مخزن قابل توجه در انتهای اتاق خرد کردن تا حد زیادی بهبود تولید قرار است.

جزئیات محصول

خوراک چرخ استفاده:

  1. نوع قطره آب واقعی با روش ورودی هوا منحصر به فرد جلوگیری از گردش در خرد کردن. U شکل دو مخزن قابل توجه در انتهای اتاق خرد کردن تا حد زیادی بهبود تولید قرار است.

  2. با شروع سریع و عملیات به طور کامل باز کردن درب الاستیک غربال مکانیسم فشار مجهز شده است. آسان برای تعمیر و تغییر مش غربال است.

  3. چکش اندازه الک صفحه نمایش قابل تنظیم به اندازه های مختلف را انتخاب کنید می تواند مواد 1.5 12mm.

  4. روتور از طریق اصلاح تعادل سر و صدای کم و عملکرد عالی 5. راندمان بالا، به طور گسترده ای استفاده می شود و آسان عملیات در حال اجرا هموار استمزایای استفاده از خوراک چرخ:

  1. آن را برای سنگ زنی مواد اولیه توسط دام بزرگ و متوسط استفاده می شود و ورزشهای آبی خوراک آسیاب آن نیز برای چمن و خوب آسیاب داروسازی استفاده می شود. دارای دانه های ریز مواد اولیه, مانند ذرت، سورگوم، گندم، لوبیا، و غیره می توان پرس انگور،;

  2. از اشک حلقه نوع آسیاب چکشی مشتق شده است و بهره وری را می توان با مقایسه 45% - 90% به آسیاب چکشی جهانی بهبود یافته است.

  3. می تواند تولید خوراک واجد شرایط آبی تحت بار کامل با semidiameter0.8 semidiameter 1 صفحه و جم قابل توجهی کاهش دهد. ریز و درشت می تواند بدون تغییر صفحه نمایش متوجه;

  4. گرد و غبار مناسب باعث می شود مواد از طریق صفحه نمایش به سرعت temperare از آسیاب اتاق را کاهش می دهد و به طور موثر افزایش خروجی.
FinishedproductproducedbyFDSPHammerMillنمایش شرکت

FDSP حدود 20 سال سابقه در زمینه کشاورزی توسعه و utilizationin جامع. را پوشش می دهد مساحت 15000 متر مربع پوشش مساحت 15000 متر مربع با بیش از 200 پرسنل واقع در شهر liyang، استان جیانگ سو، چین، شهر زیبا و باستانی.Hot Tags: خوراک چرخ برای خوراک مرغ ساخت، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی
پرس و جو

You Might Also Like