صنعت سیلو خوراک دام

آسیاب خوراک حیوانات مدرن معمولا است ظرفیت پردازش بزرگ در دانه فله به ویژه ذرت/ذرت، سویا. آن خواهد شد کار سخت برای عملیاتی از قبیل مواد فله در تن توسط نیروی انسانی، بنابراین میل عمیق خودکار دانه فله دست زدن به سیستم جهت اشتراک آسیاب که ذخیره سازی انبوه برای خالی کردن اشتراک سیستم...

جزئیات محصول

آسیاب خوراک حیوانات مدرن معمولا است ظرفیت پردازش بزرگ در دانه فله به ویژه ذرت/ذرت، سویا. کار سخت برای عملیاتی از قبیل مواد فله در تن توسط نیروی انسانی نتیجه میل عمیق خودکار دانه فله دست زدن به سیستم جهت اشتراک آسیاب که سیستم ذخیره سازی فله سیلو جهت اشتراک آسیاب می خواهد و همچنین می تواند در آسیاب آرد ذرت و ذرت یا گندم آسیاب روغن و صنعتی دیگر اعمال می شود.ما بن ذخیره سازی فله برای آسیاب خوراک حیوانات معمولا تحویل همراه با اشتراک آسیاب و با هم طراحی شده.

در اشتراک آسیاب خوراک دام اغلب ذخیره شده در بتن باریک سیلوها تا 20 متر بالا. پر کردن غذا مقدار زیادی گرد و غبار را ایجاد می کند. در پایین سیلوهای نقاله پیچ تخلیه دام خوراک. برای جلوگیری از بیکاری از حمل و نقل در حال اجرا و یا overfilling از غذا اندازه گیری مورد نیاز است.

سیلوهای ظرفیت مختلف برای ذخیره سازی خوراک تولید شده توسط FDSP: قاب گالوانیزه، امکان بارگذاری هوا مشاهده پنجره.


ابعاد مختلفی برای نیازهای مختلف.

آسان خوراک خروجی.

هیچ چسبیده.

خوراک تازه است.

غذا با مرکز مرکزی یا decenter.

نردبان با نرده های ایمنی.PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

پرس و جو