تمام اتوماتیک سیستم اضافه کردن مایع

اتوماتیک توزین نوع مایع اضافه کردن سیستم به طور کلی با دوز سیستم کار می کند. 1. معرفی مختصر مایع در مقیاس است که به صورت جداگانه توسط صفحه لمسی کنترل می شود. اصلی دوز رایانه باید شروع و یا اضافه کردن سیگنال های ارائه و یا کنترل به طور مستقیم. 2 سیستم کنترل را می توان نصب کرد...

جزئیات محصول

اتوماتیک توزین نوع مایع اضافه کردن سیستم به طور کلی با دوز سیستم کار می کند.

معرفی مختصر

1. مقیاس مایع است که به صورت جداگانه توسط صفحه لمسی کنترل می شود. اصلی دوز رایانه باید شروع و یا اضافه کردن سیگنال های ارائه و یا کنترل به طور مستقیم.

2 سیستم کنترل می تواند در اتاق کنترل و یا در سایت نصب که در مناسب برای عملیات.

3 کنترل کننده می تواند برخی از فرمول طبیعی پیشاپیش توسط صفحه نمایش لمسی و یا مستقیم از فرمول مایع ورودی در کامپیوتر ورودی.

4 عامل مراحل: تعيين مقدار فرمول و دسته ای مایع قبل از وزن. بچینگ کامپیوتر ارسال سیگنال شروع و سپس خودکار توزین و اضافه کردن انجام شده است. پس از آن، کنترل اتاق شروع به افزودن سیگنال ارسال و سپس اسپری مایع مخلوط کن. هنگامی که مایع است همه را مرخص سیستم متوقف خواهد شد. در آخرین سیگنال اتمام به دوز کامپیوتر ارسال خواهد شد. در عوض، عملیات بازیافت شده خواهد بود.

5 وجود دارد دو راه های کنترل: عملیات دستی و اتوماتیک. همه دستگاه ها به شروع یا توقف به صورت جداگانه برای عملیات کتابچه راهنمای کاربر. هنگامی که مایع است در پایین سطح و اضافه کردن را برای عمل به صورت خودکار، مایع داخل مخزن به طور خودکار اضافه خواهد شد توقف اگر مایع است در سطح بالا.

به طور گسترده ای به وزن مایع نوع سیستم اضافه در غذا، مواد غذایی، صنایع پزشکی و غیره اعمال می شود.


Hot Tags: تمام اتوماتیک مایع اضافه کردن سیستم، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه عمده فروشی
پرس و جو

You Might Also Like