اتوماسیون کامل میکرو مقیاس دوز

اتوماتیک microelement دوز مقیاس نوع تکنولوژی بالا هوشمند تجهیزات برق صنعتی مواد میکرو دوز سیستم طراحی شده است که است. پودر، قرص، تکه، و مواد فله در محیط های مختلف صنعت، آن آثار زیر به طور خودکار می تواند برای انجام و...

جزئیات محصول

اتوماتیک microelement دوز مقیاس نوع تکنولوژی بالا هوشمند تجهیزات برق صنعتی مواد میکرو دوز سیستم طراحی شده است که است. پودر، قرص، تکه، و مواد فله در محیط های مختلف صنعت، آن آثار زیر به صورت خودکار و با دقت می تواند برای انجام: اتوماتیک اندازه گیری مواد میکرو دوز كمي کاملا اتوماتیک و کنترل حمل و نقل اتوماتیک. آن پایدار و دقیق است، تا حد زیادی صنعتی مواد میکرو دوز بهره وری را بهبود می بخشد و کاملا اجتناب ممکن است اشتباهات ساخته شده توسط دوز دستی و آزادسازی.

مختلف مخازن سهام واژگون شدن فتا قیف مقیاس و حمل و نقل دستگاه با توجه به نیاز مشتریان در دسترس هستند. و با توجه به مقدار دوز واحد مقیاس، دو ترازو و مقیاس چند به نیازهای مختلف افزایش می توانید.

توابع و ویژگی های

1 با توجه به فرمول مواد در کامپیوتر، به طور کامل خودکار توزین بچینگ، و حمل و نقل با دقت می توان.

2. عدم ساخته شده توسط دوز دستی کاملا می تواند اجتناب شود. کیفیت محصول نتیجه تضمین شده است.

3. انحراف از تنها مواد پویا دوز نباید بیش از ±0.03 درصد از حداکثر ظرفیت است که بین المللی تکنولوژی پیشرفته است.

4. اندازه گیری سرعت: سرعت مواد تک دوز می تواند رسیدن به 30kg/آزمايشات براساس دیلم بسته بندی که 110 ميليمتر است و نسبت مواد 600 kg/m³ است که فن آوری پیشرفته بین المللی است.

5. سه نقطه سیستم آویز قاب مونتاژ آسان، پیاده کردن و نگهداری.

6. دیلم دوز ویژه ساخته شده که سیالیت خوب و بد سیالیت مواد موثر وقتی که دوز حمل و نقل می تواند برای مواد ویژه می شود.

اتوماتیک microelement دوز مقیاس است که به طور گسترده ای به غذا، مواد غذایی، پزشکی صنایع شیمیایی به دوز اتوماتیک و حمل و نقل اتوماتیک مواد خمیر و گلوله میکرو اعمال می شود.


پرس و جو