سیلوهای ذخیره دانه برای فروش/فولاد سوله فله

معرفی دانه سیلو: 1 قیف پایین فولاد سوله سری ویژه طراحی توسط مهندسین ارشد در شرکت ما با هیئت مدیره گالوانیزه با کیفیت بالا. 2-قیف زاویه می توان 45 و 60 درجه که 60 درجه مخروطی پایین معمولا برای ذخیره گلوله بزرگتر و قیر با غلظت بالا استفاده می شود.

جزئیات محصول

معرفي سیلو دانه:

1 قیف پایین سری فولاد سوله در خصوص مهندسین ارشد در شرکت ما با هیئت مدیره گالوانیزه با کیفیت بالا طراحی شده است.

2-قیف زاویه می توان 45 و 60 درجه که 60 درجه مخروطی پایین معمولا برای ذخیره گلوله بزرگتر و قیر با غلظت بالا استفاده می شود.

3-تمام غذا دقت مهندسی از استحکام بالا، 80 mm x 14 mm مشخصات پایین راه راه ورق فولاد به طور معمول به 275 g/m2 galvanised.

4. چرخه زندگی از غذا می تواند تا 30-50 سال طولانی آمده. محصولات طراحی شده مطابق با استاندارد ملی GB50322-2001. 5. سیلوهای فلزی پایین قیف ارائه بهترین کیفیت دانه ذخیره سازی گزینه های موجود. نصب 250t محبوب ترین 500t و 1 000تومان سیلوهای ساده است، و می تواند به طور معمول در حدود 10 روز در هر سوله به پایان رسید.


مزایای استفاده از FDSP دانه ذخیره سازی سیلو
1-ما باید تیم عالی با بیش از 20 yearsand #39; تجربه در ساخت و ساز سوله.
2. به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ساخت سوله، ما به معرفی مجموعه بیش از 20 واحد پردازش و تولید ظرفیت 1 میلیون تن در سال می رسد.
3. FDSP پروژه کلید از مشاوره و طراحی و کار و تولید، فروش به خدمات را فراهم می کند.
4 صفحات فولادی گالوانیزه-گرم برای سوله بدن استفاده می شود و فولاد گالوانیزه نیز برای چاق شدن سقف سوله و هود و روکش پلاستیکی، سوراخ برای اندازه گیری دمای کوره و نردبان برای اطمینان از طول عمر استفاده می شود.


ویژگی های سیلو ذخیره غلات
1. دقت:
ما غذا مجمع بین المللی پیشرفته تجهیزات و تکنولوژی تضمین است.
2. بالا اتوماسیون:
سیلوهای مجلس ما می تواند دستیابی به اتوماسیون بالا و mechanisation بهره وری بالا صرفه جویی در کار.
3. گسترده شبکه:
ما مونتاژ سیلوهای ذخیره سازی گسترده است. ظرفیت واحد سوله تا 15 000 تن تابع کامل نیاز مشتریان مختلف را تامین کند.
4. آسان نگهداری:
تجمع ما سیلوها استاندارد قابل تعویض و جهانی فولاد ورق گالوانیزه و لوازم جانبی مناسب برای نگهداری هستند، حرکت به روز رسانی آسان از ظرفیت یا سوله.
5. کمتر سرمایه گذاری:
20-30% کمتر از هزینه های بیش از فولاد نوار سیلوهای بتنی تا حد زیادی صرفه جویی در سرمایه گذاری.


لوازم برقی:

ذرت دانه ذخیره سازی فولاد سوله سیستم به طور گسترده ای استفاده می شود در مزرعه مرغ برنج میل آسیاب آرد، روغن سویا آسیاب، حیوان اشتراک آسیاب کارخانه ابجوسازی گیاه و غيره؛ فولاد سوله سیستم ذخیره دانه (مانند عمده گندم، ذرت، برنج، برنج، سورگوم، سویا و غیره) استفاده می شود، خوراک حیوانات، دانه غلات، گلوله های پلاستیکی، گلوله های چوبی و غیره...

Hot Tags: سیلوهای ذخیره دانه برای فروش/فولاد فله، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی برای خالی کردن اشتراک
پرس و جو

You Might Also Like