گردش افقی خشک کن

گردش افقی ویژگی اصلی خشک کن: حرارت اتاق کشش مجدد و بازیافت هوای گرم می شود تا گردش افقی خشک کن، که موجب صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه. منطقه تماس در محفظه داخلی با مواد از جنس استنلس استیل تا اطمینان از کیفیت محصول ساخته شده است...

جزئیات محصول

ویژگی dryermain گردش افقی:

حرارت اتاق کشش مجدد و بازیافت هوای گرم به گردش افقی خشک کن، که موجب صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه استفاده شود. منطقه تماس در محفظه داخلی با مواد از جنس استنلس استیل تا اطمینان از کیفیت محصول ساخته شده است. چند کمربند پلی ¬ اورتان گلوله را از شکستن جلوگیری می کند. علاوه بر این، سرعت تسمه را می توان به کنترل خشک کردن مدت زمان تنظیم شده است. جریان هوای گرم را می توان با توجه به ویژگی های مادی و خشک مورد نیاز برای تضمین بهترین کیفیت تنظیم شده است. سیستم خود تمیز کردن در پایین اتاق تمیز باقی مانده پودر و ذرات استفاده می شود.افقی گردش کنبه طور گسترده ای به درمان سطح بالا اکستروژن گلوله خوراک و خوراک های آبی استفاده شود.

1. بین المللی تکنولوژی پیشرفته: نوسانی دستگاه سهام توزیع یکنواخت توزیع مواد و رطوبت تضمین می کند.

2. بالا مولکولی پلیمر خالص و یا استیل صفحه پانچ بشقاب می شود علت هیچ مواد چسبیده و طهارت.

3. سیستم مجرای هوا منحصر به فرد: مجرای دایره ای می تواند تغییر جهت جریان با توجه به نیاز واقعی.

4. ورودی و خروجی بود در دوره مختلف خشک کردن آن می توانید به راحتی تنظیم دما و رطوبت هوا گاوآهن و کنترل سرعت خشک شدن قرار گرفته. به این ترتیب با کیفیت خوب و درجه بالایی از درمان می تواند تضمین شود.

5. مدولار ساختار: طول و جهت آزادانه به نیازهای مختلف نصب می شود. در حالی که عرض 1.2 و 1.8 و 2.4 متر انتخاب می تواند مش کمربند و روی صفحه نمایش صفحه دو لایه (سه لایه و بیشتر می تواند سفارشی) است. قطعات استاندارد را می توان با توجه به مشتریان در خروجی و رطوبت متصل شده است.

6-خشک کن و کولر را می توان ترکیب و مدت زمان را می توان تنظیم شده است.

7. برای تمیز کردن اژدها با پودر و ذرات مجهز شده است.


دامنه های قابل اجرا

به شکل مواد غذا و مواد غذایی خشک شدن (برقراری ثبات و خنک کننده) گلوله قطعه و نوار. پخت و خشک کردن مشکلات اکسترود ورزشهای آبی تغذیه طبیعی گلوله خوراک یا مواد غذایی به طور موثر می تواند حل شود. گلوله های نهایی ایده آل آب مقاوم در برابر عملکرد و ظاهر خوب است. هوای گرم سیستم بازیافت انرژی صرفه جویی، کم هزینه و قابل اعتماد است.


Technicalparameters

نوع

Handlingcapacity

Dryingarea

Beltwidth

Mainmotorpower

Moisturereducingrate

(t/h)

(m2)

(m)

(KW)

(%)

SHGW120 × 2

2-2.5

20.8

1.2

28

15

SHGW180 × 2

3-4

30.8

1.8

34.45

15

SHGW240 × 2

4-5

40.8

2.4

62.45

15

Hot Tags: درام Ehorizontal گردش خشک کن، خشک کن لیوان خشک کن غلتکی نوع خشک کن، نوع خشک کن، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه عمده فروشی
پرس و جو

You Might Also Like