پوسته سیلو تامین کننده و سازنده

سوله پوسته استفاده از ورق گالوانیزه مارپیچی فولاد و ضخامت ورق فولادی در ظرفیت سیلوی پوسته البته بستگی دارد، ضخامت پوسته سیلو را می توان سفارشی. این بن پوسته فولادی نیز برای ذخیره ذرت دانه cemnent و غیره استفاده می شود. امکانات ذخیره سازی پوسته سيلوي 1. قدرت بالا:...

جزئیات محصول

سوله پوستهاستفاده مارپیچی فولاد ورق گالوانیزه و ضخامت ورق فولادی در ظرفیت سیلوی پوسته البته بستگی دارد، ضخامت پوسته سیلو را می توان سفارشی. این بن پوسته فولادی نیز برای ذخیره ذرت دانه cemnent و غیره استفاده می شود.


ویژگی های پوست ذخیره سازی سیلو

1-پر قدرت: silowall ذخیره سازی پوسته تقویت شده توسط شیتهای تقویت کننده عمودی و occluded توسط پرتو پیچ. قدرت و مقاومت خوب در برابر باد و زلزله و برف است.

2. خوب آب بندی عملکرد: چین دار و ورقهای مارپیچی پنج لایه فولادی seaming تضمین airproof، بنابراین ما silocan ذخیره سازی پوسته برای ذخیره مصالح ساختمانی مانند سیمان، گچ، خاکستر و سرباره، و همچنین مایعات استفاده می شود.

3 اشغال منطقه کوچک: کوچکترین فاصله بین پوسته siloamounts ذخیره سازی تا 600 میلی متر.

4 کوتاه چرخه ساخت و ساز: ساخت و ساز خودکار سطح بالا در سایت، نیاز به only5-6 روز برای ذخیره سازی 1000 تن برای خالی کردن اشتراک.

5 زندگی کاری طولانی: 25-30 سال با بهترین ترکیب از ورق از ضخامت های مختلف برای ذخیره سازی دانه silobody به دست آورد.سیستم های فرعی:

30-15000tonsflat-bottomandhopper-bottomsteelsiloancillarysystemincluding:

1. تمیز کردن/گرد و غبار-جمع آوری/سیستم اندازه گیری

2. انتقال سیستم

3. خشک کردن سیستم

4. سطح نشان سیستم

5. نظارت بر سیستم حرارتی

6. تهويه

7. گردش گند سیستم

8. کنترل سیستم

9-سازهDetailedpictures پوسته سوله سازی فرایند


پرس و جو