اسیاب سنگ زنی زیبا صنعتی

اسیاب های صنعتی را برای سنگ زنی مواد اولیه توسط بزرگ استفاده می شود و متوسط دام و ورزشهای آبی میلز. آن همچنین برای چمن و خوب آسیاب داروسازی استفاده می شود. دارای دانه های ریز مواد اولیه, مانند ذرت و سورگوم و گندم و لوبیا، و غیره می توان پرس انگور،. کیفیت و توجه به زحمت FDSP...

جزئیات محصول

اسیاب های صنعتیبرای سنگ زنی مواد اولیه توسط دام بزرگ و متوسط، و آسیاب های آبی خوراک استفاده می شود. آن همچنین برای چمن و خوب آسیاب داروسازی استفاده می شود. دارای دانه های ریز مواد اولیه, مانند ذرت و سورگوم و گندم و لوبیا، و غیره می توان پرس انگور،.


کیفیت و توجه به FDSP زنی milldetail

Industrial Fine Grinding Mills


چکش طراحی و پیکربندی

طراحی توسط پارامترهاي مانند سرعت روتور اسب بخار موتور andamp عامل تعیین می شود؛ برای باز کردن ناحیه در روی صفحه نمایش. طراحی بهینه چکش حداکثر تماس با ماده غذایی را فراهم می کند.
نیروی اصلی مورد استفاده درآسیاب چکشیتاثیر افزایش می دهد که احتمال برخورد بین چکش و هدف فراهم می کند مزیت در کاهش اندازه ذرات است. قدر برخورد با افزایش سرعت چکش افزایش می یابد.


طراحی صفحه نمایش
مقدار باز منطقه در چکش آسیاب صفحه کنترل اندازه ذرات و مخرب بهره وری. صفحه نمایش باید طراحی برای بیشترین میزان فضای باز.
حذف مواد اندازه از آسیاب چکشی یکی از ویژگی های مهم طراحی است. خروجی مناسب مواد نه تنها بهره وری از عملیات، بلکه به اندازه ذرات تاثیر می گذارد. هنگامی که نسبت صحیح محیط صفحه به اسب بخار استفاده می شود و فاصله مناسب بین چکش و صفحه نمایش چهره نگهداری می شود. کاهش حجم بیش از حد ضد تولیدی است. انرژی در تولید گرما هدر رفته است، توان عملیاتی محدود، منجر به ذرات بسیار کوچک تبدیل شدن است.

Industrial Fine Grinding Mills

پارامترهای مدل

998-Ⅰ

998-Ⅱ

998-Ⅲ

998-چهارم

MainShaftSpeed(rpm)

1480

1480

1480

1480

HammerNumber(pc)

48

64

96

112

Power(kw)

55/75

90/110

132/160

200/220/250

Capacity(t/h)

6-11

10-22

15-32

20-50


Hot Tags: چکش آسیاب برنامه آسیاب چکش برقی آسیاب چکشی صنعتی چکش آسیاب اندازه صفحه نمایش گلوله آسیاب چکشی چکش آسیاب تامین کنندگان تولید کنندگان کوچک چکش آسیاب زنی صنعتی، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی میلز
پرس و جو

You Might Also Like