سیستم کنترل هوشمند اتوماسیون کامل برای تیله ساز

با توجه به عامل بیماری تیله ساز تغذیه مقدار به طور کامل خودکار گلوله آسیاب و بخار مقدار اضافه شده به نرم کننده, این سیستم کنترل گلوله آسیاب کار در بهترین شرایط آن زمان را تضمین می کند. بهره وری، کار خروجی خواهد شد تا حد زیادی بهبود یافته، در حالی که مصرف برق...

جزئیات محصول

با توجه به عامل بیماری تیله ساز تغذیه مقدار به طور کامل خودکار گلوله آسیاب و بخار مقدار اضافه شده به نرم کننده, این سیستم کنترل گلوله آسیاب کار در بهترین شرایط آن زمان را تضمین می کند. بهره وری، کار خروجی خواهد شد تا حد زیادی بهبود یافته، در حالی که مصرف برق کاهش خواهد یافت. تاریخچه شرایط کاری از تیله ساز را می توان تا یادآوری مشتری نگهداری بررسی می شود.

امکانات:

1. بهبود بهره وری: پلت برای تولید بازده می تواند بهبود یافته های 5% ~ 26%.

2. صرفه جویی برق: برای تولید هر تن 1 قرص 0.8~1.5KW/H می تواند ذخیره شود.

3. امن نگهداری: تاریخچه شرایط کاری از تیله ساز می تواند تا یادآوری مشتری نگهداری چک.

4 تمام داده های نمایش داده شده در تصویر و متن در 10.4 اینچ لمسی روی صفحه نمایش.

5. مجهز شده با سیستم های کنترل کامپیوتری کنترل دقیق و همچنین ثبت کامل از هر داده های عملیاتی سیستم کنترل را تضمین می کند.

6. شیر پنوماتیک کنترل و توقف شیر به طور موثر کنترل مقدار بخار محل دقیق، سریع سوئیچ روشن و خاموش و با دوام است.

7. این سیستم به طور خودکار کنترل مواد تغذیه و اضافه کردن بخار ایجاد ثبات در دمای فعلی و مواد.

8. سه راه کار: اتوماتیک، دستی و خاموش. کنترل اتوماتیک سیستم خودکار کامل از ابتدا تا انتها بدون هر گونه دخالت کتابچه راهنمای کاربر است. برای عملیات دستی تغذیه و بخار توسط عطف پتانسیومتر روتاری شستی، راحت و سریع است که می توان تنظیم. برای عملیات، تغذیه و بخار به سرعت متوقف کردن می تواند. کنترل دستی در شروع، در حالی که کنترل خودکار برای کار پایدار است.

9. فعلی به طور خودکار برای جلوگیری از انسداد عبور می کند. اگر هیچ مواد تغذیه و اضافه کردن بخار به طور خودکار متوقف خواهد شد. چند فرمول را می توان برای راحتی ذخیره می شوند. انبار دستگاه به طور خودکار برای جلوگیری از اتصال مواد کنترل می شود.

به طور گسترده ای به پلت سازی سیستم برای خوراک، غذا، شیمی، طب صنعتی امکانات پشتیبانی و غیره را می توان توسعه یافته با توجه به صنایع مختلف استفاده می شود.


Hot Tags: سیستم کنترل اتوماسیون سیستم کنترل
پرس و جو

You Might Also Like