مش کمربند خشک کن

مقدمه: مش فولاد کن به عنوان نوار حمل و نقل است که به بهترین وجه مناسب مواد منظم یا نامنظم (مانند زغال سنگ، سنگ معدن تشکیل بلوک، مواد غذایی و سبزیجات و غیره.) اعمال می شود. مش کمربند خشک کن می تواند با دستگاه های دیگر و یا به تنهایی استفاده می شود. دستگاه به طور گسترده ای جهت صنعت متالوژی، ساختمان، سرامیک استفاده می شود،...

جزئیات محصول

معرفی مختصر:

مش فولاد کنبه عنوان نوار حمل و نقل است که به بهترین وجه مناسب مواد منظم یا نامنظم (مانند زغال سنگ، سنگ معدن تشکیل بلوک، مواد غذایی و سبزیجات و غیره.) اعمال می شود. مش کمربند خشک کن می تواند با دستگاه های دیگر و یا به تنهایی استفاده می شود. دستگاه به طور گسترده ای مورد استفاده برای مواد (متالورژی) ساختمان سرامیک کود و شیمی صنعتی tec. همچنین این دستگاه ایده آل برای خشک کردن مواد غذایی و سبزیجات است.


اصول کار:

مش کمربند خشک کن انواع دسته ای و مداوم تولید خشک کن با گرمایش الکتریکی حرارت بخار، هوای گرم به عنوان روش اصلی گرمایش و حرارت است. مواد در مش فولادی سوراخ 12 60 یکنواخت باید قرار داده شود. در حالی که بخار از رطوبت از بین بردن سوراخ می رود که هوای گرم می رود از طریق مواد مش شوت lecocked توسط دنده می شود. کل دستگاه توسط اجزای چند استاندارد مونتاژ و به منظور صرفه جویی در فضا مدولار نوع اعمال خواهد شد. به طور معمول، خشک کن سه لایه با دو اتاق یا پنج لایه هایی با دو اتاق است و در حالی که عرض موثر 0.6-3.0 متر طول 6-40 متر است.


محدوده قابل اجرا:

مواد شکل با breathability خوب مهندسی شیمی، مواد غذایی، پزشکی-ساختمان صنایع برق و غیره به خصوص برای قطعه نوار و گلوله. برای چسباندن مواد باقی مانده در فرم آنها خشک می تواند پس از شکل دانه سازها یا اکسترودر باند.


مزایای استفاده

1. کم سرمایه گذاری، خشک شدن سریع سرعت و شدت تبخیر بالا

2. بالا، ظرفیت های بزرگ و کیفیت عالی

3. استاندارد تولید و می توان با توجه به ظرفیت واقعی طراحی شده است

4. برای رسیدن به بهترین خشک کردن مقدار هوا حرارت دما، زمان ماندن مواد و تغذیه سرعت کنترل می شود.

5. پیکربندی دستگاه designable و مش کمربند شستشو و مواد خنک کننده سیستم می تواند استفاده شود.

6. بیشتر هوا را می توان بازیافت, که موجب صرفه جویی در انرژی.

7. منحصر به فرد هوا دستگاه توزیع یکنواخت توزیع هوا باعث می شود و تضمین کیفیت خوب.

8. بخار، روغن حرارت رسانا یا بخاری گاز سوخت را می توان استفاده کرد.


Hot Tags: مش کمربند خشک کن، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه عمده فروشی
پرس و جو

You Might Also Like