صفحه اصلی > اخبار > محتوای

Face Global Market ، یک برند بین المللی ایجاد کنید - خط تولید خوراک دام و طیور 50tph مصر به پایان رسید

Aug 27, 2019

از 20 تا 21 اوت 2019 ، محموله صادرات پروژه خط تولید خوراک طیور 50tph مصر که توسط FDSP انجام شد با موفقیت انجام شد. در کل این سفر 18 وسیله نقلیه (16 کابینت بلند 40 فوت ، 2 جعبه 40 فریم) بود که 2 روز به طول انجامید. تحویل کالا به موقع به پایان رسیده بود و پرسنل خدمات فنی ما همچنان " اسکورت " پروژه را ادامه می دهند.

خط تولید از تهیه ، پردازش ، ساخت تجهیزات ، تا بارگیری و تحویل نهایی ، FDSP همیشه به "روحیه artisan" پایبند است. این تیم با هم کار می کنند ، تمام مدت کیفیت کل فرآیند را کنترل می کنند و باعث بهبود کارایی می شوند ضمن اطمینان از کیفیت محصول ، مشتریان می توانند از فرصت ایجاد بیش از ارزش مورد انتظار استفاده کنند.

این خط تولید یک راه حل شخصی و سفارشی متناسب با وضعیت واقعی مشتری است. تجهیزاتی مانند سنگ شکن ، میکسر ، گرانولاتور ، کولر ، سنگ شکن ، صفحه نمایش درجه بندی چرخشی و غیره محصول جدیدی است که توسط این شرکت به روز شده است. ساختار جدید با توجه به نیاز مشتری سفارشی سازی می شود. تولید تجهیزات این خط تولید قطعاً مزایای اقتصادی بالاتری را برای مشتریان به همراه خواهد داشت!

علاوه بر خط تولید کامل مصر ، FDSP اخیراً روسیه ، نیوزیلند ، رومانی ، اندونزی ، مصر و سایر سفارشات صادرات تجارت خارجی را نیز انجام داده است. در این دوره ، مشتریان از بنگلادش ، روسیه ، کره جنوبی ، صربستان ، ازبکستان ، افغانستان و سایر کشورها بازدیدکننده داشته است و FDSP قرارداد خط تولید سیستم پاشش 4-6tph ، یک سیستم خرد کردن قالب زیست توده 10-15m3 در ساعت ، قرارداد خط تولید گرانول زیست توده 6tph ، قرارداد خط تولید گرانول خاک اره لجن 3 تیت و توافق نامه نمایندگی انحصاری را امضا کرده است.

FDSP متعهد خواهد شد به هدف " نام تجاری دوست خوب ، کیفیت بین المللی " ، رقابت اصلی شرکت را با کیفیت عالی و فناوری برتر بسازد و محصولات را به مرحله بین المللی برساند. ماشین آلات خوراک ، ماشین آلات زیست توده ، ماشین آلات کود ، ماشین آلات انبارداری و مهندسی سیستم توسط FDSP مطمئنا مورد علاقه مشتریان در سراسر جهان خواهد بود!