صفحه اصلی > اخبار > محتوای

FDSP بار دیگر در نمایشگاه بین المللی كشاورزی و دامی نیوزلند برای عمیق تر شدن همکاری های بین المللی ظاهر می شود

Jun 20, 2019

پس از نمایشگاه روسیه ، FDSP بار دیگر در پنجاهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامی نیوزلند از 12 تا 15 ژوئن ظاهر می شود. این نمایشگاه بیش از 1000 شرکت مرتبط از داخل و خارج از کشور را به خود جلب کرده است برای شرکت در نمایشگاه شرکتهای مشهور کشاورزی و دامپروری جهان برای رقابت با جهانی که شرکتهای بالادست و پایین دست و بازدیدکنندگان حرفه ای برای جذب راه حلهای فنی درجه یک و تظاهرات محصولات پیشرفته حضور داشتند ، با هم رقابت کردند.

آقای چن ژیلانگ ، رئیس شرکت جیانگ سو لیانگیو ژنگدا ، آموزشی ویبولیتین ، مدیر پروژه گروه بین المللی تجارت ، مهندس ارشد مرکز تحقیقات علمی و نماینده نیوزلند را به محل نمایشگاه هدایت کرد.

طی نمایشگاه چهار روزه ، FDSP عمدتاً مشتریانی از نیوزیلند ، استرالیا ، روسیه و غیره را دریافت می کرد که از طریق ارائه مشاوره و خدمات در زمینه فناوری محصول و فروش ، مشتریان در تعدادی از محصولات و پروژه های مهندسی صنعت FDSP علاقه و علاقه جدی نشان می دادند. این بار ، مشتری به طور خاص در مورد تجهیزات گلوله ای و لوازم جانبی گاو و گوسفند ، ذرت و سایر سیلوهای دانه ای مشورت کرد. در میان آنها مشاوره های زیادی در مورد تجهیزات و پروژه های زیست توده انجام شد. ما در مورد چگونگی مقابله با شاخه های زباله های جنگلی ، خرد کردن نی ، مهندسی گندله سازی نی ، گلوله سازی هاپ و سایر فرآیندهای پروژه بحث کردیم. مشتری امیدوار است هرچه سریعتر این طرح و نقل قول را دریافت کند.

فقط وقتی خود و دشمنان خود را بشناسیم می توانیم در یکصد جنگ به موفقیت برسیم. از طریق ارتباطات اطلاعاتی با همسالان و ارتباط فنی با مشتریان ، هدف توسعه ما مشخص تر است ، تفکر ما واضح تر و سرعت ما مشخص تر است. این نمایشگاه نه تنها باعث افزایش آگاهی و نفوذ برند FDSP شد بلکه ویژگیهای محصول شرکتهای پیشرفته در همان صنعت را نیز به ما اطلاع داد ، تا بتوانیم ساختار محصول خود را بهتر بسازیم ، مزایای خود را بازی کنید. ما برداشت زیادی می کنیم.

هنوز در آینده راه طولانی وجود دارد اما عزم ما تغییر نخواهد کرد. ما معتقدیم که جاده بین المللی FDSP گسترده تر و دورتر خواهد بود.