صفحه اصلی > اخبار > محتوای

خبرهای خوب | FDSP مجوز سیستم مدیریت مالکیت معنوی را تصویب کرد

Jul 25, 2019

知识产权

نوآوری ، توسعه و پیشرفت حقوق مالکیت معنوی را همراهی می کند. در تاریخ 3 ژوئن 2019 ، FDSP "صدور گواهینامه سیستم مدیریت مالکیت معنوی" صادر شده توسط شرکت صدور گواهینامه استاندارد چین (پکن) ، آموزشی ویبولیتین گواهینامه شماره: 18119IP3102ROM ، دامنه صدور گواهینامه: مدیریت مالکیت معنوی مرتبط با تحقیق و توسعه ، تولید ، فروش و تهیه ماشین آلات خوراک ، ماشین آلات کود ، ماشین آلات زیست توده و ماشین آلات ذخیره سازی.

صدور گواهینامه سیستم مدیریت مالکیت معنوی ، در حال حاضر صدور گواهینامه صلاحیت سیستم مدیریت مالکیت معنوی سطح بالا در چین است ، و همچنین افتخار شرکتهایی با محتوای بالای طلا است. تصویب صدور گواهینامه سیستم مدیریت مالکیت معنوی شناخت بالایی از قدرت تحقیق و توسعه FDSP ، قابلیت نوآوری مستقل و سیستم مدیریت فنی است. این بدان معنی است که FDSP در ایجاد ، کاربرد ، مدیریت و حمایت از مالکیت معنوی وارد سطح پیشرو داخلی شده است. از طریق صدور گواهینامه سیستم مدیریت مالکیت معنوی ، می تواند به طور مؤثر پیشگیری و کنترل خطرات مالکیت معنوی ، کمک به افزایش آگاهی از مالکیت معنوی کارمندان ، بسیج شور و شوق اختراع و ایجاد و ایجاد شرکت را به توسعه و تولید محصولات و فناوری های جدید با ارزش افزوده بالا و حقوق مستقل از مالکیت معنوی. برای افزایش ارزش دارایی های نامشهود بنگاه ها ، و در عین حال ، باعث تقویت مثبت رقابت اصلی ، قدرت جامع و تملک بازار FDSP شده است.

FDSP به عنوان یک شرکت ملی فناوری پیشرفته با تحقیق و توسعه ، تولید و فروش ، شرکتهای کوچک و متوسط علوم و فن آوری در استان جیانگ سو و شرکتهای فناوری ویژه خصوصی در استان جیانگ سو ، همواره هنجارهای مدیریت مالکیت معنوی را به عنوان یک محتوای مهم کاری اجرا کرده است. این شرکت از سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرده است. راه اندازی رسمی کار انطباق IPR در ماه ، از طریق همکاری فعال کلیه ادارات شرکت و آماده سازی کامل در مراحل اولیه ، نه تنها به پیشرفت تحقیق و توسعه ادامه داد ، تولید ، فروش ، تهیه و غیره ماشین آلات خوراک ، ماشین آلات کود ، ماشین آلات زیست توده ، ماشین آلات ذخیره سازی و غیره از لحاظ هنجارهای مدیریت مالکیت معنوی و ساخت گردش کار ، یک سیستم مدیریتی مالکیت معنوی برنامه ای ، نهادینه شده ، استاندارد و منظم نیز داشته است. تأسیس و فعالیت می کند.

در آینده ، FDSP از این فرصت استفاده می کند تا پایه و اساس مدیریت مالکیت معنوی عملی را ادامه دهد ، به طور مداوم سطح تحقیقات و توسعه مستقل را ارتقا بخشد ، ارتقاء مالکیت معنوی نتایج تحقیقات علمی ، ارتقاء بیشتر سطح مدیریت مالکیت معنوی شرکت ما ، و مدیریت علمی و کاربرد استراتژیک حقوق مالکیت معنوی را تحقق بخشید. علاوه بر این ، به طور موثری باعث تحریک سرزندگی نوآوری شرکت و افزایش رقابت در بازار شرکت می شود.

قدرت باعث ایجاد برند می شود و نوآوری منجر به آینده می شود. این شرکت متعهد شده است ماشین آلات خوراک ایمن ، پایدار ، باکیفیت و کارآمد ، ماشین آلات زیست توده ، ماشین آلات کود ، ماشین آلات ذخیره سازی و مجموعه کامل پروژه ها را در اختیار مشتریان قرار دهد ، سهام FDSP مشتاقانه همکاری با شما را دارند.