صفحه اصلی > اخبار > محتوای

توجه: موتور هسته اصلی نگهداری ماشین تراشه چوب است

Sep 19, 2019

نگهداری موتور آسیاب پلت خاک اره یک کار بسیار مهم است. در تولید و پردازش گلوله های خاک اره به دلیل گرد و غبار محیطی و توانایی کار مداوم ، اپراتور اغلب از نگهداری موتور به عنوان قلب آسیاب گلوله های خاک اره غفلت می کند. به منظور حفظ موتور ، اپراتورها ابتدا باید ساختار موتور را بفهمند: موتور از هسته استاتور ، سیم پیچ تحریک استاتور ، روتور ، شافت چرخان و بلبرینگ تشکیل شده است. موتور با تبدیل انرژی مکانیکی از طریق انرژی الکتریکی کار می کند تا حرکت چرخشی با سرعت بالا تولید کند. در میان آنها ، یاتاقان تضمین مهمی برای اجرای صاف موتور شفت موتور با سرعت بالا است. نگهداری یاتاقان در اینجا یک اولویت است ، که به طور مستقیم بر عمر کل موتور تأثیر می گذارد. نحوه نگهداری یاتاقان های موتوری به یک مسئله فوری تبدیل می شود.

نحوه حفظ یاطاقان موتور از آنجایی که موتور با سرعت زیاد کار می کند ، باید هر لحظه روغنکاری شود ، روغن کاری دستی این نیاز روغن کاری موتور را برآورده نمی کند ، و همیشه در نگهداری دستی اشتباهاتی وجود دارد. مطمئن نیست که چه مقدار گریس تزریق می شود. گریس خیلی کم نمی تواند نیاز روغن کاری را تضمین کند. اگر گریس بیش از حد باشد ، پیری شدن گریس ، سخت شدن آن ، صابون سازی و سایر عوامل باعث آسیب دیدن موتور می شود. نحوه اطمینان از روانکاری مناسب یاتاقان های موتوری و چگونگی حفظ بهترین حالت تحمل روغن. لازم است با توجه به مصرف گریس یاتاقانهای موتوری ، گریس ها را به طور مرتب و کمی تزریق كنید.

در ترکیب با فاکتورهای فوق ، تعمیر و نگهداری یاتاقان موتور باید از روان کننده ای استفاده کند که با توجه به نیاز روغنکاری یاتاقان های موتوری ، بتواند زمان بندی ، کمی و به موقع پر شود. برای دستیابی به زمان بندی و کمیت ، از اعمال کننده گریس اتوماتیک استفاده کنید و چرخه روغن کاری را با توجه به مصرف سوخت تحمل های مختلف ، انعطاف پذیر انتخاب کنید. این مورد نیازهای روانکاری تحمل موتور را برآورده می کند ، به گونه ای که تحمل موتور در بهترین حالت روغن کاری در تمام مدت است ، به گونه ای که موتور بتواند عمر طولانی تری داشته باشد.

FDSP دارای طیف گسترده ای از پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش به موقع و به موقع برای کمک به شما در ایجاد خط تولید زیست توده پایدار و قابل اطمینان برای مزایای بلند مدت است.

木屑.jpg