غلطک غلتک/فولاد برای تیله ساز

FDSP تخصصی تولید کننده حرفه ای در پوسته غلتک و دیگر گلوله آسیاب قطعات یدکی مانند حلقه مرگ و به همین ترتیب برای سالهای زیادی است. ما پوسته رول و دیگر گلوله یدکی ماشین قطعات را می توان در صنعت پلت خوراک مورد استفاده برای تولید خوراک حیوانات و یا سوخت صنعت پلت به...

جزئیات محصول

FDSP است حرفه ای تولید کننده تخصصی درپوسته های غلتکیو دیگرگلوله آسیاب قطعات یدکیمانندزنگ مرگو به همین ترتیب برای سالهای زیادی. ما پوسته رول و دیگر گلوله یدکی ماشین قطعات را می توان در صنعت پلت خوراک مورد استفاده برای تولید خوراک حیوانات و یا سوخت صنعت پلت برای تولید پلت.

مواد FDSP rolelr پوسته

آلیاژ فولاد، فولاد بهار و تحمل فولاد.


الگوهای مختلف پوسته غلتک

غلتک پوسته سطح غلتک مجمع که مواد خام را برابر جان فشرده است. آن می تواند در استفاده می شودخوراک ماشین پلتبه انواع گلوله های خوراک پلت و یا انواع دیگر قرص سوخت.

بسیاری از انواع غلتک پوسته مانند وجود داردFluted باز به پایان می رسد چین دار بسته راه راه به پایان می رسد، Dimpled و مورب غلتک شکل پوسته، لانه زنبوری شکل, گوش ماهی شکل, شکلو غیره. غلتک راه پوسته و پوسته غلتک پوست dimpled انواع بیشتر استفاده می شود در دام و طیور خوراک پلت و توده پلت صنعت.چرا ما نیاز به قطعات یدکی و چرا ما را انتخاب کنید?

تعمیر و نگهداری بعد از مدت زمان کار لازم برای هر دستگاه است.گلوله آسیاب غلتکی پوستهیکی از قطعات اصلی کار تیله ساز استفاده می شود برای انواع مختلف سوخت گلوله، گلوله گلوله چوب و غيره خوراک است.Hot Tags: غلطک غلتک/فولاد گلوله آسیاب، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی غلطک غلتک/فولاد برای تیله ساز غلتک های ضد زنگ پوسته غلتک غلتک پلت رول پوسته گلوله آسیاب غلتکی غلطک های فولادی فولاد ضد زنگ زنجیره ای رانده غلتکی گلوله آسیاب پوسته غلتک غلتک مطبوعات قطر غلطک را فشار دهید
پرس و جو