غربال روتاری

ویژگی های غربال روتاری: حالت حرکت 1、Three یعنی پیرامونی و بیضوی و دارای مسیر مستقیم برقرار هستند ترکیب، منجر به اثر خوب غربالگری. 2、Belt برای بدنه غربال رانندگی به تصویب رسید. وزن تاير متعادل و کم سر و صدا هستند. پشتیبانی در دم غربال بدنه...

جزئیات محصول


ویژگی های غربال دوار:


1、Three حالت حرکت یعنی پیرامونی و بیضوی و دارای مسیر مستقیم برقرار منجر به اثر خوب غربالگری ترکیب شده است.

2、Belt برای بدنه غربال رانندگی به تصویب رسید. وزن تاير متعادل و کم سر و صدا هستند. پشتیبانی در دم غربال بدنه پشتیبانی الاستیک بهبود ویبره کمتر است.

3、The تقویت پایه تضمین می کند که تجهیزات بیشتر هموار اجرا خواهد شد. و ساختار معلق می تواند مورد استفاده قرار گیرد با توجه به شرایط واقعی سایت تا دیدار با نیاز مشتری مقاوم سازی.

4、The کابل فولادی بهبود ساختار اجتناب پوشیدن کابل فولادی.

5、The اتخاذ یک بدن یا غربال ترکیب پوشش ساختار تضمین پوشش غربال کاهش وزن، استحکام قوی تر و بهتر آب بندی.تصاویر با جزئیات از غربال دوار:گلوله Screene دوار در کارخانه

اصل کار از طبقه بندی دوار صفحه نمایش:
صفحه ارتعاش دو موتور لرزش هدایت می شود. هنگامی که ارتعاش دو موتور چرخش رزرو اتفاق در حال انجام، هیجان انگیز نیروی تولید شده توسط بلوک خارج از مرکز یکدیگر را به محور موتور در موازات جهت جبران و ترکیب با یکدیگر به عنوان نیروی مشترک. بنابراین منحنی حرکت صفحه بوش یکی است. یک زاویه شیب در سطح صفحه نمایش نسبی دو محور موتور وجود دارد. تحت تاثیر نیروی مشترک توسط نیروی های هیجان انگیز و نیروی گرانش خود مواد برای جهش به جلو حرکت بوش تا متوجه مواد غربالگری و طبقه بندی پرتاب خواهد شد.

مدل داده

(kw) قدرت

(t/h)

MashFeed

PelletFeed


1CSeries

× MFJH/FFJH80 ج 1

1.5

4-6

5-8

× MFJH/FFJH110 ج 1

2.2

6-8

8-10

× MFJH/FFJH130 ج 1

4

8-13

10-15

× MFJH/FFJH140 ج 1

5.5

12-16

14-18

× MFJH/FFJH150 ج 1

5.5

16-18

15-20


Hot Tags: غربال روتاری گلوله سوخت ماشین چین کولر خنک کننده
پرس و جو

You Might Also Like