آسیاب گلوله نی چوب کوچک برای فروش

دستگاه پلت توده زباله مانند خاک اره را می توانید نی پوسته برنج و چوب barks به نوع سوخت گلوله چگالی بالا توسط چند مرحله پیش پردازش.

جزئیات محصول

گلوله زیست توده چیست؟
دستگاه پلت توده زباله مانند خاک اره را می توانید نی پوسته برنج و چوب barks به نوع سوخت گلوله چگالی بالا توسط چند مرحله پیش پردازش. سوخت ایده آل به جای زغال سنگ، صرفه جویی در انرژی و کاهش انتشار است و همچنین از مزایای اقتصادی و اجتماعی بسیار عالی است. به انرژی پاک و تجدید پذیر و کارآمد بالا قرار گرفت.


استفاده از گلوله های زیست توده
گلوله های توده به طور گسترده ای در صنایع مانند دیگهای بخار صنعتی شومینه خانه و تولید انرژی زیست توده و غيره استفاده شود. توده گلوله به تدریج به جای سوخت های صنعتی مانند برق، نفت، گاز و زغال سنگ و غيره.


مشخصات انرژی زیست توده
دانه گلوله ماشین دانه گلوله ماشین دانه گلوله ماشین دانه گلوله ماشین توده انرژی پاک جدید انرژی های تجدید پذیر است سود های عظیم اقتصادی است. کامل را می توانید استفاده از آن را به تولید انرژی مواد حفاظت از محیط زیست در همان زمان نیز صرفه جویی در انرژی می تواند درآمد اقتصادی قابل توجهی را، دانه گلوله ماشین دانه گلوله ماشین دانه گلوله ماشین زنجیره صنعتی جدید است.

ویژگی های اساسی:

1. طراحی منحصر به فرد

2 در بیش از 15 سال تجربه و بیش از 300 گلوله کلیدی خطوط روشن
3. مناسب برای محدوده بزرگ از مواد خام مانند خاک اره شلتوك نی چمن EFB، و غیره.
4 ظرفیت بالا و مصرف کم انرژی
5. زیمنس موتور و وارداتی تحمل

6. گسترده قابل محدوده: آن می تواند روند مواد مختلف مانند توده مواد مانند چوب خاک اره نیشکر بامبو شلتوك از چمن کاه، و غیره و برخی از مواد خام خاص مانند لاستیک رس و پلاستیک نیز هست.

7. قابلیت تنظیم ظرفیت: ما می from0.3 ظرفیت های مختلف سفارشی تن در هر ساعت تا 30 تن در هر ساعت یا حتی بیشتر.

8.After فروش گارانتی: یک سال گارانتی و دور تمام خدمات پس از فروش

9. منحصر به فرد پس از فروش خدمات: نمایندگی نصب و نگهداری برای YONGLIare به تدریج در آمریکای جنوبی تاسیس به مشتریان مناسب و کاهش مشکلات مربوط به فروش پس از منتجه.


مزایای جذاب:

1. پیشرفته تکنولوژی و پایدار opertation

2. بدون غبار کارگاه

3-زیمنس موتور، وارد SKF/NSK تحمل

4. مجهز با خودکار خنک کننده و روغن اضافه کردن سیستم

5. ملی ثبت اختراع

6-معقولیHot Tags: آسیاب کوچک گلوله های نی چوب برای فروش، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه عمده فروشی
پرس و جو

You Might Also Like