Plansifter مربع

Plansifter مربع plansifter مربع انجام وظایف خود را در مد بسیار کارآمد: sifting و درجه بندی مواد درشت خاک، مانند دستور و آرد نیز به عنوان granulates درجه بندی محصولات گرانولی یا جریان آزاد. آن زمینه دامنه استفاده از سخت و عقل...

جزئیات محصول

Plansifter مربع

Plansifter مربع انجام وظایف خود را در مد بسیار کارآمد: sifting و درجه بندی مواد درشت خاک، مانند دستور و آرد نیز به عنوان granulates درجه بندی محصولات گرانولی یا جریان آزاد. خود در زمینه نرم افزار محدوده آسیاب گندم سخت و مشترک به گندم و چاودار و ذرت (ذرت) و جو و گندم سیاه یا حتی میلز جو و سویا.

طراحی هوشمند ارائه می شود بسیار عالی بهداشت و ایمنی محصول.

●The مربع plansifter تضمین ایمنی محصول: ثبت اختراع، خودکار سیستم reclamping استيل شامل پشته غربال نتیجه جلوگیری از آلودگی متقاطع محصول.

دیوارهای داخلی ●All و درب قابلیت عایق درجه بالا; این منجر به کاهش گسترده در مهر.

بخش ●All است که در تماس با محصول می آیند ساخته شده از فولاد ضد زنگ و یا کیفیت پلی ¬ اورتان (پور) – بهداشت مطلق تضمین شده است.

●The پلی اورتان Novapur الک فریم الک استیل فریم درج همچنین پیشنهاد برتر بهداشت: چوب و مهره و بست هستند بنابراین چیزی از گذشته. پروفیل های صاف کوچک کردن مناطق که در آن محصول می تواند تجمع می یابد.

الک ظرفیت بالا با نسل غربال نوا.

●The نسل جدید نمایشگرهای ساخته شده بیشتر منطقه پخت و استفاده بهينه از فضا مشخص است. که باعث می شود plansifter مربع قادر به دست زدن به بالاترین throughputs در حداقل فضا.

●High پویا شتاب شدت حرکت غربال و در نتیجه بهبود اثر sifting را افزایش می دهد.

حداکثر انعطاف پذیری به مفهوم مدولار.

●Need تعیین کننده اندازه: لطف مفهوم مدولار آن plansifter مربع می تواند کار به عنوان دو، چهار، شش -، هشت یا ده محفظه شدن. بنابراین این ایده آل برای انطباق وضعیت داده شده مجهز است.

انعطاف پذیری ●The ناشی از unitand #39; s مدولار مفهوم را قادر می سازد فضای مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد.


Hot Tags: مربع plansifter plansifter
پرس و جو

You Might Also Like