ضد زنگ/پنل اتاق تميز

معرفی محصولات: شرکت ما/پنل اتاق تميز است 10 مورد یعنی پل زدن – اثبات چوب ضد دوز مقاوم – فشار و درجه حرارت مقاوم، وکیوم، شستشو، و موارد زیر را می توان صدها با گزینه های مختلف برای مواد مانند ریخته گری فولاد کربن فولاد و فولاد ضد زنگ. ما...

جزئیات محصول

معرفی محصولات:

شرکت ما/پنل اتاق تميز 10 مورد یعنی پل زدن – اثبات، چوب-ضد فشار – مقاوم در برابر، درجه حرارت مقاوم دوز خلاء شستشو و موارد زیر صدها با گزینه های مختلف برای مواد مانند ریخته گری فولاد کربن فولاد و فولاد ضد زنگ می تواند است. ما حرفه ای سفارشی طراحی و ساخت دقیق انواع مشخصات غیر استاندارد با الزامات دقیق فنی محصولات با مواد مختلف فولاد با توجه به صنعت مختلف مواد اولیه و شرایط کار و فرآیند می تواند.

محصولات نرم افزار:

عمدتا مورد استفاده برای تغذیه و تخلیه پلت جامد، پودر، پودر فوق العاده اين مطالعه ابتدا پودر از طریق انتقال جریان هوا، خاک گیری سیستم و دیگر فرآیند مورد نیاز، در همین حال، این باد متوجه می تواند قفل هوا عملکرد قفل شده است برای اطمینان از ثبات وضعیت فشار مثبت و منفی در airpiping، آن را به طور گسترده ای مورد استفاده در پتروشیمی غلات و روغن، مواد غذایی خوراک قدرت متالورژی استخراج داروخانه مواد و مصالح ساختمانی, توتون و تنباکو ، چوب، ریخته گری صنعت نساجی، خشک کردن و عربي صنایع.

نوع طبیعی:

مواد اولیه با درجه حرارت نرمال و زیر 80degrees centigrade کار می کند و مواد اولیه خوراک به طور مداوم به انتقال به طور مساوی، لوله می تواند در حالی که آن نیز به عنوان ضسشرجر استفاده می شود.

نوع ضد پل زدن:

ورودی طراحی پل زدن ضد به تصویب رسید، بارگذاری می تواند با خیال راحت شروع می شود. که آن می تواند عملکرد ضد پل زدن در قابل اطمینان تر راه تقویت در صورت لزوم، افست نوع بدن به تصویب رسید می توانید. V دست و پا زدن و روتور مشخصه آن متنوع مواد اولیه، علاوه بر این، برآورده می تواند طراحی پل زدن ضد متعدد می تواند برای اطمینان از کارکرد پایدار به تصویب رسید.

نوع فشار مقاوم:

این عایق empiecement نوع روتور را تصویب و به طور گسترده ای می تواند برای سیستم های انتقال جریان هوا تحت فشار مثبت و منفی وضعیت هوا استفاده می شود, آن می تواند اطمینان که این انتقال و جمع آوری مواد اولیه با خیال راحت فشار هوا در لوله های انتقال باقی مانده، آن را نه تنها فشار مقاوم است اما همچنین ادغام تابع حالت عادی/پنل اتاق تميز.

خارج از منزل نصب نوع مقاوم در برابر درجه حرارت:

دما افزایش مواد و درجه حرارت بالا در زمان انتقال گسترش اثر در دستگاه و همچنین آسیب به تحمل و مهر و موم روغن سیستم، در این مورد شرکت ما خارج از منزل طراحی هدف دما – مقاوم/پنل اتاق تميز, آن می تواند انتقال مواد با درجه حرارت زیر 300 درجه سانتی گراد. جدا کردن قطعات بین رانندگی و اتاق که هیچ ارتباطی با درجه حرارت بالا را تحمل و مهر و موم روغن سیستم که در آن مواد، لمس کنید. این محصول نه تنها درجه حرارت بالا مقاوم در برابر، اما همچنین دارای مزیت دیگر با توجه به جدایی از بلبرینگ andamp; مهر و موم روغن با مواد, آن می تواند موثر hygroscopicity جلوگیری از و پودر فلز نفوذ به دستگاه مهر و موم روغن به ماشین آسیب بیشتر.

نوع لباسشویی بهداشت:

شستن سریع نوع/پنل اتاق تميز می تواند باز کردن پوشش پایان آن، بیرون، انعطاف پذیر جداسازی قطعات، آسان برای تمیز کردن، عمدتا مورد استفاده برای شیمی, داروخانه, مواد غذایی و غیره، صنعتی که نیاز به استاندارد بهداشت بالا برای تغذیه و تخلیه مواد، دست و پا زدن و همچنین شرایط مواد تغییر در روش های مکرر.

نوع مقدار مصرف:

موتور stepless یا فرکانس کنترل سرعت از طریق تنظیم دوره/پنل اتاق تميز به جریان مورد انتظار دوز متوجه.


Hot Tags: ضد زنگ/پنل اتاق تميز
پرس و جو

You Might Also Like