Debarker چوب

چوب debarker (دستگاه پوست کندن چوب) استفاده می شود برای لایه برداری پوست سیاهههای مربوط به طور عمده مورد استفاده در خمیر چوب و کاغذ میلز و چوب بر اساس پانل کارخانه که ورود چوب به عنوان مواد اولیه استفاده کنید. با سرمایه گذاری های کوچک، کم مصرف انرژی، اشغال فضای کمتر، هزینه کم، ظرفیت بالا و...

جزئیات محصول


Debarker چوب(دستگاه پوست کندن چوب) استفاده می شود برای peelingbark سیاهههای مربوط به طور عمده مورد استفاده در خمیر چوب و کاغذ میلز و چوب بر اساس پانل plantwhich ورود چوب به عنوان مواد اولیه استفاده کنید. با سرمایه گذاری های کوچک، کم مصرف انرژی کمتر spaceoccupied، کم هزینه Highcapacity و ویژگی های دیگر. مناسب برای اتصال متوسط و بزرگ به اندازهجیک جیک کردن چوب، و همچنین دوز اثر.دندان رول چوب debarkerتجهیزات که لایه برداری اپيدرم سیاهههای مربوط به انتهای تخلیه و تخلیه جانبی تقسیم آن شخصیت بالا هستند لایه بردار است بهره وری بار سنگین با سرعت بالا مقاومت در برابر سایش، مقاومت به خوردگی بالا. آن می تواند به عنوان نیاز مشتری تولید می شود.
اصل ساختار:

سیاهههای مربوط به از sidenear بالا درایو به چوب debarker ماشین با موتور درایو و درایو اجزای دستگاه لایه برداری با دندان توسط خاصی جهت چرخش خواهد شد، که پشته از سیاهههای مربوط به بالا و پایین نورد, دست زدن, نداریم کسی را بزنیم, rubbingeach دیگر بین سیاهههای مربوط مستقیم پوست پوست کردن, در حالی که چرخش غلتک لایه بردار woodlogsmove با هم به ارمغان بیاورد. Thebarks خواهد شد peeleddown و از طریق غلتک و بشقاب دندان سقوط در تسمه نقاله.
ویژگی های ساختار:
1. اگر غذا باز canfeed از یک طرف و ترخيص از طرف دیگر استفاده از اجتناب از غلتکی موجود لایه بردار دستگاه تغذیه/تخلیه بدون قدرت, راندمان بالا مطمئن شوید.
2. با توجه به تاثیر بخش theteeth به چوبی، نه تنها ورود چوب انجام حرکت دایره ای و دوار در اطراف خود می. بهره وری لایه برداری بسیار بالا، به خصوص برای سرد خواهد بود، گونه های خشک و پوست سخت چوب ورود به سیستم خواهد شد تا نرخ خالص پوست خوب.
3. به طور گسترده سازگاری، گونه های handledifferent machinecan، قطر، طول و شکل چوب ورود به سیستم. با توجه به ورود چوب نامنظم انجام دوار movementduring لایه بردار ضرب و شتم، حتی منحنی بخش زنگ تفریح در سیاهههای مربوط چوب همچنین دندان های touchedwith خیلی خوب می شود. بنابراین، خم چوب ورود به سیستم بسیار خوبی از دستگاه های دیگر پوست کنده می شود می تواند...
4. با توجه به دستگاه ثابت است، مصرف انرژی بسیار کوچک است، میزان شکست بسیار کم خواهد بود. و نگهداری حجم کار نیز کوچک است. ارتعاش و سر و صدا را bemuch پایین تر از درام ماشین لایه بردار debarker چوب به طور مستقیم، حتی بدون نصب پایه easyoperation کار می کنند.

پارامتر های فنی:

مدل

BBP260/11

BBP270/15

Rotorandamp;#160;Dimension(mm)

630*11385

680

Speed(rpm) روتور

78

40-80

Capacity(m3/Hour)

12-20

20-35

Power(kW)

45

75

Weight(kg)پارامتر های فنی:

مدل

6

9

12

Capacity(Ton/Hour)

7-15

15-25

25-30

Power(kw)

7.5*2

7.5*2

7.5*2

Length(mm)

6300

9000

12600

Width(mm)

1310

1500

1550

Height(mm)

1550

1700

1650

Weight(Ton)

4

5

6

Hot Tags: چوب debarker ماشین debarking چوب debarker چوب، دوار debarker چوب دندان debarker رول چوب ماشین به debark چوب چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه عمده فروشی
پرس و جو

You Might Also Like